Japoński SUV z napędem 4x4 za mniej niż 100 000 zł. Jest hybrydowy i niezawodny jak najlepsze Toyoty

Jeśli chodzi o poszukujących niezawodnego i oszczędnego SUV-a, to dla zdecydowanej większości kierowców rynek samochodów używanych staje się lepszą opcją. Decyduje o tym nie tylko cena nowych pojazdów w salonach, ale także fakt, że zakup samochodu wiąże się z oczekiwaniem. Wśród pojazdów z drugiej ręki są zaś bardzo ciekawe opcje na niezawodnego SUV, który może konkurować z najlepszymi Toyotami.

SUV mitsubishi outlander
Podaj dalej

Mitsubishi ma jeden z najlepszych SUV-ów na rynku wtórnym

Nie jest tajemnicą, że wielu kierowców w poszukiwaniu nowego samochodu kieruje się bezpośrednio na rynek tych używanych, a nie do dealerów. Statystyki także ten fakt potwierdzają. Na rynku wtórnym istnieje wiele opcji w przedziale cenowym od 96 000 do 111 000 zł. To  zazwyczaj tyle, ile chce się wydać na używanego SUV-a z niedużym przebiegiem.

Mitsubishi ma jeden z najlepszych SUV-ów na rynku samochodów używanych. Jest opcją ciekawszą od wielu swoich konkurentów i bez problemu konkuruje z niektórymi najlepiej sprzedającymi się opcjami Toyoty. Fakt, że ceny nowych samochodów gwałtownie wzrosły w ostatnich latach sprawia, że warto rozważyć taką opcję, jak używany japoński SUV z napędem hybrydowym PHEV. Taki zakup bardzo się opłaca.

SUV mitsubishi outlander phev 2021
Mitsubishi Outlander PHEV 2021

Mitsubishi Outlander PHEV, używany, ale bardzo topowy

Japoński Mitsubishi Outlander PHEV, choć używany, wciąż jest bardzo topowym SUV-em. Model na rynku wtórnym, może się pochwalić kilkuletnimi egzemplarzami o średniej cenie ok. 100 000 zł przy średnim przebiegu około 50-100 000 km. Taki SUV, oczywiście pod warunkiem, że należycie utrzymywany, ma przed sobą jeszcze długie życie.

Pozytywem w tym przypadku jest to, że jest to model wyposażony w hybrydowy silnik typu plug-in o mocy ponad 200 KM. Dodatkowo oferuje zasięg elektryczny wynoszący nieco poniżej 50 km. Dzięki temu, oraz napędowi na cztery koła, staje się jedną z najbardziej wszechstronnych i opłacalnych opcji w tym przedziale cenowym. W takim możemy znaleźć opcje mniej wszechstronne, jak ma to miejsce w przypadku modeli Toyoty, takich jak C-HR czy Corolla.

Należy wziąć pod uwagę fakt, że Mitsubishi, japońska marka jest jedną z najbardziej niezawodnych na naszym rynku. Dlatego z pewnością znajdzie się wielu, którzy uznają, że ten używany SUV jest doskonałym wyborem. Zakup modelu z przebiegiem 100 000 km lub nieco większym pozwoli się cieszyć jazdą z etykietą eko w niższej cenie.

Copyright © WRC Media. Redakcja zastrzega wykorzystywanie niniejszej treści w zewnętrznych publikacjach, bez podania źródła (link do artykułu). Takie działanie będzie traktowane jako naruszenie praw autorskich i praw do własności intelektualnej.

Przeczytaj również