Elon Musk, potwierdził krążące plotki. Już wkrótce, każda Tesla, z nowym „mind of car”

Elon Musk, potwierdził krążące plotki. Już wkrótce, każda Tesla, z nowym „mind of car”

tesla-model-s-auto-shift-teslaratti

Podaj dalej

Znany z aktywności na Twitterze, Elon Musk uchylił rąbka tajemnicy. Wygląda na to, że wersja beta Tesli Full Self-Driving, będzie zawierała dużo interesujących aktualizacji. Zgodnie z ostatnimi postami Elona Muska na Twitterze, nadchodzą zmiany. Zaktualizowany interfejs użytkownika, podobny do tego, który ma obecnie Tesla Model S Plaid, doczeka się szerszego wydania.

Elon Musk, potwierdził przyszłe zmiany w interfejsie Tesli

Informacja o aktualizacji pojawiła się na Twitterze, w odpowiedź na pytanie fana Tesli. Zapytał on Elona Muska, czy poprawione oprogramowanie i interfejs użytkownika, którym dysponuje Tesla Model S Plaid, trafi również do Modelu 3 i Modelu Y.

„Tak, zaktualizowany interfejs użytkownika pojawi się wraz z szeroką wersją FSD. Wszystkie samochody z komputerem FSD będą miały nowy widok „mind of car”. Wszystkie 3/Y można zmodernizować, aby mieć komputer FSD” – napisał Musk.

Elektryki wyposażone w komputer Tesla’s Hardware 3, zyskają nowe, świetne wizualizacje

Interfejs użytkownika, Tesli Model S Plaid przyciąga uwagę. Nowy flagowy sedan, Model S Plaid, posiada oprogramowanie „V10.2”. Niedawny tweet Elona Muska może sugerować, że długo wyczekiwane oprogramowanie „V11” Tesli, pojawi się prawdopodobnie wraz z wersją beta FSD.

Niewiele wiadomo o tym, jakie funkcje może posiadać „V11” Tesli. Jedną z najbardziej pożądanych funkcji, są niewątpliwie punkty drogi.
Wzmianka Elona Muska o nadchodzącym widoku „Mind of Car”, przypomina nieco poprzednią aktualizację podglądu FSD Tesli.

 

Elon Musk w swoim tweetcie, wspomniał, że wszystkie Modele 3 i Model Y zostaną zmodernizowane tak, aby mieć komputer Full Self-Driving.

Produkcja Tesli Model Y, rozpoczęła się w 2020 roku, w związku z tym, istnieje bardzo duża szansa, że ​​każdy Model Y, posiada niestandardowy komputer FSD Tesli.

Oficjalna strona Tesli, potwierdza ten fakt. Jako pojazdy kwalifikujące się do modernizacji, wymienia się tylko Model S, Model 3 i Model X.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News