Dacia nareszcie to zrobiła ze swoim bestsellerem. Klienci biją brawa- właśnie takiej decyzji od marki oczekiwali

Dacia nareszcie to zrobiła ze swoim bestsellerem. Klienci biją brawa- właśnie takiej decyzji od marki oczekiwali

Dacia Spring

Podaj dalej

Nie ma drugiej takiej marki jak Dacia, jeśli chodzi o słuchanie swoich klientów. To, oprócz samochodów ze świetną relacją jakości do ceny, czyni ją bestsellerem na rynku. Nie od dziś wiadomo, że niska cena to nie wszystko, by ukraść sprzedaż silnej konkurencji. To, że Dacia robi to świetnie, udowodniła swoją ostatnią decyzją.

Dacia usuwa kluczową wadę swojego ważnego bestsellera

Nie ma nic ważniejszego, jak słuchanie swoich klientów, zwłaszcza kiedy jest się jedną z najlepiej sprzedających się marek. Wygląd i cena to nie wszystko, czego mogą pragnąć kierowcy. Kluczową kwestią jest też użyteczność i możliwość sprawnego i bezpiecznego wykonywania manewrów.

Dacia według klientów jest postrzegana, jako marka oferująca nieźle wyposażone modele w świetnej cenie, ale czegoś im w nich brakuje. Najbardziej to odczuwają, jeżdżąc autostradami.

Dlatego zaraz po wszelkich ulepszeniach wizualnych i technologicznych przyszły nowe zmiany. Obejmują model bardzo ważny dla producenta i klientów- elektrycznego Springa. Najtańszego w tym segmencie samochodu.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Dacia France (@dacia_france)

Klienci oklaskiwali tę decyzję rumuńskiego producenta

Pierwszy elektryczny model budżetowej marki to Spring z nadwoziem SUV, który jest świetny, ale do codziennego użytku. Gorzej wypada na autostradach, gdzie przychodzi się poruszać z określoną prędkością. W przypadku Dacii Spring moc oferowana przez producenta wynosi zaledwie 42 konie mechaniczne, więc wyprzedzanie ze względów oczywistych winno być prawie zakazane.

Dacia ma świadomość skarg klientów na to rozwiązanie i w związku z tym wypuściła nowego Springa Extreme. Samochód właśnie zaprezentowano podczas Salonu Samochodowego w Brukseli 2023 r. Rumuńska marka oferuje teraz bardziej sportową wersję tego elektrycznego samochodu. Ma teraz bardziej zrównoważony silnik o mocy całkowitej 62 KM.

Dodatkowe 20 koni mechanicznych ma się przekładać na większą zwinność i lepsze przyspieszenie. Ta nowa wersja nie może przynieść nic innego poza wzrostem sprzedaży, co na pewno będzie widać nie tylko na polskich drogach.

NIE PRZEGAP

Ten model ma świetną cenę i pożądaną etykietę ZERO. To teraz dla Dacii prawdziwe wyzwanie

Dacia Spring w tej wersji jest bezkonkurencyjna. Kosztuje niecałe 45000 zł i zachwyca wnętrzem

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News