Chińczycy mogliby zdominować Europę tym hitem. Ten nowy sportowy samochód jest oszałamiający i bardzo stylowy

Chińczycy mogliby zdominować Europę tym hitem. Ten nowy sportowy samochód jest oszałamiający i bardzo stylowy

MG7-10 przód nowy samochod sportowy

Podaj dalej

Chińskie marki zaczynają zaznaczać swą obecność w Europie, bo potrafią zrobić nie tylko tani i świetny samochód, jak Dacia, ale nawet bardziej stylowy. Gama SUV-ów od MG odniosła sukces, a teraz producent ruszył do ataku na segment E, ze swoim nowym sportowym sedanem.

MG7 to nie jest byle jaki tani samochód- to wizytówka nowej gamy

MG nie ogranicza się do gamy interesujących SUV-ów, bo właśnie zaprezentował wyjątkowy samochód godny segmentu E. Sportowy sedan, o którym nie wiemy, czy trafi do sprzedaży w Europie, nazywa się MG7 i zawita na drogi w 2023 roku.

Elegancki crossover wygląda idealnie i śmiało może stanąć w szranki z Citroënem CX5 i Peugeotem 408. Nie brakuje mu nowoczesnego i eleganckiego stylu, co widać w doskonale dobranych proporcjach. Muskularne tylne błotniki i dynamiczna linie nadwozia podkreślają sportowy charakter samochodu. Gdyby już teraz trafił do Europy, a nie tylko do Azji mógłby być hitem. W końcu ma już skazanego na sukces SUV-a, który może zagrozić Dacii.

Tym modelem marka początkuje nową gamę modeli określanych mianem Black Label.

MG7 bok nowy samochod sportowy
MG

Chińczycy nie chcą być jedynie marką tanich produktów

MG7 skonfigurowany jako wizytówka nowej gamy modelowej samochodów, zmieni pozycję MG. Marka chce być czymś więcej, niż to, czym jest dzisiaj. Na razie nie wiemy, jak wygląda wnętrze, ale na pewno nie zabraknie w nim przestrzeni, komfortu i technologii.

Zewnętrzną linię nadwozia z aerodynamicznym przodem, podobnym do MG4 Electric, wyposażono w smukłe reflektory LED i duży grill. Z tyłu dumnie rozciągają się od lewej do prawej i cztery rury wydechowe pogrupowane w pary.

Samochód o długości 4,8 metra dostanie silniki o mocy 185 lub 257 KM. Kierowcy dostaną do wyboru dziewięcio- lub siedmiobiegową automatyczną skrzynię biegów DCT. Producent zapowiedział także wersje hybrydowe.

nowy samochód MG- 7
MG

nowy samochód sportowy od MG-7

Ten SUV zdetronizuje Dacię. Oferuje wysoką jakość i świetne wyposażenie w śmiesznie niskiej cenie

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News