Pamiętacie te onboardy RSMP? Najlepsze momenty z Elmotu

Pamiętacie te onboardy RSMP? Najlepsze momenty z Elmotu

Podaj dalej

Poznaliśmy już tegoroczną trasę Rajdu Świdnickiego-Krause. Pierwsza runda RSMP tradycyjnie już przemierzy trasy w Górach Sowich. Dziś chcemy przypomnieć Wam najlepsze onboardy z tej imprezy, które pojawiły się w sieci.

Oszukać przeznaczenie w wykonaniu Pawła Osucha zna niemal każdy kibic motorsportu. Przypomnijmy, że w 2009 roku wspinając się na odcinku Złoty Las stracił kontrolę nad swoim autem i na tyle niefortunnie wypadł z trasy, że przez szybę wbiła się żerdź płotu. Na szczęście załodze nic się nie stało.

fot. Marcin Kaliszka

Chwile grozy przeżył też Bartłomiej Grzybek, który jadąc z Michałem Ranikiem wypadli z trasy bardzo szybkiego odcinka Burkatów-Złoty Las. Na szczęście załodze nie stało się nic poważnego.

W kompilacji znajdziemy też wiele świetnych pokazów jazdy m.in. Tomasza Zbroi, który bez kompromisów potrafił przejechać niezwykle wąską ulicę Różaną w Walimiu. Starsi kibice z rozrzewnieniem będą podziwiać poczynania Jarosława Pinelesa, Marka Gieruszczaka czy Roberta Gryczyńskiego, którzy przemierzali próby kultowego Elmotu w szpalerze kibiców. Niektórzy poznają również niezwykle dziurawe asfalty, które obecnie w połączeniu z ogranicznikami cięć bardziej przypominają wyścigowe trasy.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News