Motorhome z F1 może być Twój. Przeceniony o 4,5 miliona!

Motorhome z F1 może być Twój. Przeceniony o 4,5 miliona!

Motorhome z F1 może być Twój. Przeceniony o 4,5 miliona!

Podaj dalej

Motorhome to nieodłączny element każdego wyposażenia ekipy F1. Budynki, które w trakcie rywalizacji powstają na tyłach padoku pokazują prestiż i możliwości danej ekipy. Teraz jeden z nich może być Twój!

Motorhome za pół miliona

Motorhome w swojej budowie posiadają w pełni wyposażone kuchnie, miejsce do spożywania posiłków i biura. Funkcjonują jak normalne budynki, a tak naprawdę są wielkimi kamperami, które przewożone są z toru na tor.

Obecnie na sprzedaż został wystawiony były motorhome zespołu Force India z 2018 roku. Pierwotnie został wystawiony za 4,8 miliona dolarów. Obecnie jednak właściciele zdecydowali się na promocję i cenę 538 tysięcy dolarów.

Poza znalezieniem pieniędzy problemem może okazać się również transport. Motorhome znajduje się w Hildesheim w Dolnej Saksonii w Niemczech. Do przetransportowania całości potrzebny jest dźwig i flota ciężarówek.

Co jest w środku?

Zgodnie z opisem kamper jest „elegancki i w pełni wyposażony”. Znajdują się w nim miejsca do spania, łazienka, prysznic i gabinet. Na górnym piętrze stworzono nawet salon z dużym tarasem. Pomieszczenia są umeblowane i są wyposażone w biurka, krzesła, stoły do masażu i inne urządzenia z których korzystał zespół.

Dodatkowo kupujący otrzyma mnóstwo towarów i pamiątek, które pozostały w środku, w tym zdjęcia samochodów F1, plakaty, przewodniki po torach, materiały szkoleniowe, a nawet parę ognioodpornej bielizny Estebana Ocona.

Motorhome z pewnością jest świetną bazą do budowy domu. Wykonany jest ze znacznie lepszych materiałów niż kontenery transportowe. Można też założyć własny zespół wyścigowy i pojawiać się na dowolnym wydarzeniu na świecie.

Zespół Force India powstał w 2008 roku. Ekipa może pochwalić się jednym pole position, pięcioma najlepszych pojedynczymi okrążeniami wyścigu i sześcioma podiami. Przez dziesięć lat działalności barw zespołu bronili m.in. Sergio Perez, Nico Hulkenberg, Esteban Ocon, Giancarlo Fisichella i Vitantonio Liuzzi.

Ogłoszenie sprzedaży jest dostępne tutaj.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News