M-Sport podał skład. Kto powalczy Fiestami w WRC 2021?

M-Sport, który jako ostatni z zespołów WRC czekał na ogłoszenie składu na sezon 2021, dziś podał trójkę kierowców, którzy powalczą za kierownicami Fiest WRC.

M-Sport podał skład. Kto powalczy Fiestami w WRC 2021?
Podaj dalej

Brytyjska ekipa postawiła na młodych zawodników. Gus Greensmith jako jedyny zaliczy pełny sezon startów. W drugiej Fieście będą się zmieniać Teemu Suninen i Adrien Fourmaux. Francuz zaliczy także sezon w WRC2. Za kierownicą Fiesty Rally2 pojawi się już na trasach Rajdu Monte Carlo.

Wspaniale będzie wrócić do Fiesty WRC. Wszyscy wiemy, jak trudne mamy czasy i chcę podziękować zespołowi za nieustające wsparcie i możliwość pokazania, na co mnie stać w tym roku. Zobaczymy, ile rajdów uda się zaliczyć. Będę ciężko pracował, by dać z siebie wszystko i zapewnić dobre wyniki na każdej imprezie – mówił Suninen.

Jestem naprawdę dumny mogąc reprezentować M-Sport i niezmiernie wdzięczny za możliwość zaliczenia pełnego sezonu. To było moje marzenie odkąd byłem małym chłopcem. Naprawdę nie mogę doczekać się startu – komentował Greensmith.

Czeka mnie nowy sezon z nowymi celami. To kolejna fantastyczna okazja dla mnie. Chcę podziękować Malcolmowi, Richowi i całemu zespołowi za danie mi tej szansy. Chcę jak najlepiej wykorzystać całe doświadczenie, które rozszerzę w tym roku – dodał Fourmaux.

Przeczytaj również