Kajetanowicz pojawi się w Polsce! Jedna z nielicznych okazji spotkania mistrza!

Rodzinne miasto Kajetana Kajetanowicza z końcem tego tygodnia ugości pasjonatów motoryzacji z całej Polski. Jak co roku w trakcie imprezy Rajdowy Wicemistrz Świata spotka się z kibicami, a jego zespół zapewni wszystkim odwiedzającym strefę KAJTO ciekawe atrakcje. Rajdowy Ustroń potrwa od 25 do 26 sierpnia, będzie to już siódma edycja tego wydarzenia.

Kajetanowicz pojawi się w Polsce! Jedna z nielicznych okazji spotkania mistrza!
Podaj dalej

Ten artykuł powstał w ramach płatnej współpracy z ORLEN.

Kajetanowicz w rodzinnych stronach

W najbliższych dniach ulice Ustronia zamienią się w odcinek specjalny dla zawodników licencjonowanych i uczestników Kryterium o Puchar Kajetana Kajetanowicza, a miejski rynek przez całą sobotę stanowić będzie park serwisowy zespołów rajdowych, do którego ściągną kibice i fani motoryzacji z całej Polski. Na uczestników Rajdowego Ustronia, jak co roku, czekać będzie masa atrakcji. Wydarzenie jest doskonałą okazją do spotkania z Kajetanem Kajetanowiczem, u progu intensywnej, drugiej połowy sezonu Rajdowych Mistrzostw Świata.

Zespół ORLEN Rally Team zaprasza wszystkich odwiedzających do rajdowej strefy KAJTO, w której odbywać się będą różnorodne aktywności i animacje. Każdy, mały i duży, pieszy i zmotoryzowany, znajdzie tu coś dla siebie. Będzie można obejrzeć samochód rajdowy, a także ponadczasowe auta Kajetanowicza, w tym kultowego malucha, czy czarną wołgę. Nie zabraknie też super szybkich samochodów, a wyjątkową atrakcję stanowić będzie wyścigowy Fiat 126p, którym Kajetanowicz zrealizuje pokazowy przejazd inaugurujący tegoroczną edycję Rajdowego Ustronia.

Trzykrotny Mistrz Europy wraz z zespołem rajdowym, Policją i grupą animatorów, propagować będzie bezpieczeństwo w ruchu drogowym. Poprzez gry i zabawy edukacyjne najmłodsi poznają zasady ruchu drogowego oraz podstawy pierwszej pomocy. We wzbudzeniu wyobraźni i większej ostrożności dorosłych w prowadzeniu samochodu pomogą symulatory dachowania i zderzeń. Ciekawą aktywnością będzie także lekcja WF-u na świeżym powietrzu przeprowadzona przez trenera personalnego Kajetanowicza, a także możliwość sprawdzenia swoich umiejętności na ściance wspinaczkowej i survivalowym torze przeszkód.

Kajetanowicz przed Rajdowym Ustroniem

– Na Rajdowy Ustroń z roku na rok przyjeżdża coraz więcej osób, fanów rajdów samochodowych. Bardzo mnie cieszy, że dyscyplina, która jest dla mnie całym życiem, zyskuje nowych zwolenników. W naszej strefie serwisowej będzie oczywiście samochód rajdowy, nie zabraknie też sportowych supercarów czy kultowych maluchów. Jak zawsze wraz z całym zespołem przygotowaliśmy ciekawe atrakcje, w tym edukacyjne aktywności dla najmłodszych. Tuż przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego poprzez zabawę będziemy przypominać o tym, jak bezpiecznie poruszać się w ruchu drogowym. Burmistrz Miasta Ustroń z pracownikami stanęli na wysokości zadania i wszystko jest już zapięte na ostatni guzik. Zapraszam do mojego rodzinnego miasta na wielkie święto motoryzacji – powiedział Kajetan Kajetanowicz.

Rajdowy Ustroń to wydarzenie, które już na stałe zagościło na rajdowo-eventowej mapie Polski. Wielkie święto wszystkich fanów rajdów i okazja do spotkania z Kajetanem Kajetanowiczem już 25-26 sierpnia.

Przeczytaj również