Jedziesz na Rajd Polski? Możesz tylko na grzyby

Organizatorzy Rajdu Polski, który otworzy rywalizację w mistrzostwach Europy oraz bezie drugą rundą mistrzostw Polski, poinformowali, że impreza nie może odbyć się z udziałem kibiców.

Jedziesz na Rajd Polski? Możesz tylko na grzyby
Podaj dalej

Komitet Organizacyjny ORLEN 77. Rajdu Polski informuje, że pomimo częściowego złagodzenia ograniczeń wynikających z ogłoszonego na terenie Polski stanu epidemii COVID-19 tegoroczne zawody odbędą się bez udziału kibiców – czytamy w komunikacie.

W związku z powyższym organizator rajdu nie przewiduje wyznaczania stref dla kibiców przy trasie rajdu, w tym na torze Mikołajki Arena oraz na ostatnim odcinku specjalnym, który odbędzie się w Warszawie przy ulicy Karowej. Wynika to z faktu, że wszelkie dokumenty, które zostały złożone do stosownych władz kilka tygodni temu musiały uwzględniać regulacje obowiązujące w tym czasie. Zmiana uzgodnień prowadząca do otrzymania zgody na imprezy masowe nie jest już możliwa z przyczyn proceduralnych.

Jak co roku zachęcamy do śledzenia rywalizacji za pośrednictwem radia rajdowego, strony internetowej rajdu oraz mediów społecznościowych. Finałowy odcinek specjalny – OS-14 Stulecie Rajdu Polski będzie również transmitowany „na żywo” w telewizji.

Przeczytaj również