Jedziesz na Rajd Polski? Możesz tylko na grzyby

Jedziesz na Rajd Polski? Możesz tylko na grzyby

Jedziesz na Rajd Polski? Możesz tylko na grzyby

Podaj dalej

Organizatorzy Rajdu Polski, który otworzy rywalizację w mistrzostwach Europy oraz bezie drugą rundą mistrzostw Polski, poinformowali, że impreza nie może odbyć się z udziałem kibiców.

Komitet Organizacyjny ORLEN 77. Rajdu Polski informuje, że pomimo częściowego złagodzenia ograniczeń wynikających z ogłoszonego na terenie Polski stanu epidemii COVID-19 tegoroczne zawody odbędą się bez udziału kibiców – czytamy w komunikacie.

W związku z powyższym organizator rajdu nie przewiduje wyznaczania stref dla kibiców przy trasie rajdu, w tym na torze Mikołajki Arena oraz na ostatnim odcinku specjalnym, który odbędzie się w Warszawie przy ulicy Karowej. Wynika to z faktu, że wszelkie dokumenty, które zostały złożone do stosownych władz kilka tygodni temu musiały uwzględniać regulacje obowiązujące w tym czasie. Zmiana uzgodnień prowadząca do otrzymania zgody na imprezy masowe nie jest już możliwa z przyczyn proceduralnych.

Jak co roku zachęcamy do śledzenia rywalizacji za pośrednictwem radia rajdowego, strony internetowej rajdu oraz mediów społecznościowych. Finałowy odcinek specjalny – OS-14 Stulecie Rajdu Polski będzie również transmitowany „na żywo” w telewizji.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News