Hamilton jak Lewandowski. Znamy statystyki mistrza F1 w grze FIFA 21

To o czym informowaliśmy kilka dni temu stało się faktem. Od dziś gracze FIFA 21 mogą zagrać mecz piłki nożnej z Lewisem Hamiltonem i Danielem Ricciardo w składzie.

Hamilton jak Lewandowski. Znamy statystyki mistrza F1 w grze FIFA 21
Podaj dalej

Kilka dni temu najnowszy produkt EA Sports otrzymał aktualizację. Dataminerzy szybko znaleźli w plikach gry odwzorowane postacie m.in. Lewisa Hamiltona i Daniela Ricciardo. Więcej o tym przeczytacie tutaj.

Dziś EA oficjalnie poinformowało, że kierowcy F1 wraz z innymi gwiazdami sportu i popkultury trafili do gry. Ich postacie będzie można wykorzystać w trybie Volta, który koncentruje się na ulicznej piłce nożnej oraz w trybie kariery. Krótko mówiąc oznacza to, że Lewis Hamilton do siedmiu tytułów mistrza świata F1 może dołożyć zwycięstwo w Lidze Mistrzów.

Wraz z oficjalnym potwierdzeniem nowych kart poznaliśmy ich statystyki. Lewis Hamilton otrzymał ocenę ogólną wynoszącą 91, czyli taką samą jaką podstawowa wersja Roberta Lewandowskiego. Co więcej lepsi od Brytyjczyka są tylko piłkarze z kartami Ikon, czyli zawodnicy, którzy zapisali się na kartach piłkarskiej historii. Brytyjczyk otrzymał pozycję ofensywnego pomocnika. Jego podania oceniono aż na 93, co jest największą wartością w grze wśród normalnych piłkarzy. Nawet Leo Messi może pochwalić się jedynie 91 punktami podań.

Strzały kierowcy Mercedesa oceniono na 83, umiejętności techniczne na 83, siłę na 86, mentalność na 84, a tempo biegu na 86. Najsłabiej Hamilton wypada w obronie z 30 punktami tej umiejętności.

Daniel Ricciardo otrzymał od twórców gry ocenę ogólną 82. Australijczyk został wystawiony jako środkowy pomocnik. Podobnie jak u Hamiltona jego ocena obrony to tylko 30. Kierowca Renault dużo słabiej wypada też w porównaniu mentalności, które u niego wynosi 69. Pozostałe statystyki są dobre w realiach FIF-y, ale nie rzucają na kolana. Podania oceniono na 78, umiejętności techniczne na 79, strzały na 80, a szybkość biegu na 82.

Przeczytaj również