FIFA 21 z Hamiltonem i Ricciardo? Tego nikt się nie spodziewał

FIFA 21 z Hamiltonem i Ricciardo? Tego nikt się nie spodziewał

Podaj dalej

Wyobrażaliście sobie kiedyś jak na piłkarskim boisku spisaliby się kierowcy Formuły 1? Raczej nie, ponieważ nikt nie wpada na tak abstrakcyjne pomysły. Co innego, gdy pracujesz dla EA i tworzysz największą piłkarską grę z serii FIFA.

Wraz z najnowszą aktualizacją gry dataminerzy dotarli do plików gry, w których znalazły się odwzorowane twarze gwiazd muzyki i sportu, w tym kierowcy F1. Osoby bawiące się z plikami odkryli, że do gry został dodany mistrz świata Lewis Hamilton oraz kierowca Renault: Daniel Ricciardo. Znaleźć też można odwzorowane postacie m.in. piosenkarki Dua Lipy, surfera Gabriela Mediny, gracza futbolu amerykańskiego Lamara Jackscona czy DJ Snake’a.

Na pierwszy rzut oka mogłoby się wydawać, że ruch ten jest zbyt abstrakcyjny, jednak od zeszłego roku w grze istnieje tryb Volta, który powiązany jest z uliczną piłką nożną. Być może właśnie w nim będziemy mogli spróbować swoich sił w pojedynku Team Hamilton vs. Team Ricciardo. Ciekawe, kto wówczas okaże się lepszy.

Możliwe, że również Mercedes coś wiedział o zamiarach EA. Na początku października na profilach społecznościowych zespołu opublikowane zostały karty Lewisa Hamiltona oraz Valtteriego Bottasa, w których wykorzystano dobrze znany graczom FIF-y szablon z oceną poszczególnych statystyk.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News