Bottas pokazał pupę. Zarobił 50 tysięcy euro

Kierowcy F1, w tym Valtteri Bottas, w każdy sposób starają się wykorzystać swoją rozpoznawalność i wielokrotnie angażują się w nietypowe akcje. Tym razem Fin postanowił „zabłysnąć” swoimi pośladkami.

Bottas pokazał pupę. Zarobił 50 tysięcy euro
Podaj dalej

Bottas zarobił 50 tysięcy euro

Nie jest tajemnicą, że obecny kierowca Alfa Romeo F1 Team ORLEN nie ma problemów z nagością, czego kibice mogli doświadczyć m.in. oglądając netflixowy serial Drive to Survieve. Fin prezentowany jest w nim w wielu scenach w saunie. Ostatnio postanowił jednak udostępnić za pośrednictwem Instaragama zdjęcie, na którym nago pływa w górskim strumieniu, a znad tafli wody wyłaniają się pośladki kierowcy. Fotografię wykonano w amerykańskim Aspen.

Zdjęcie szybko zyskało na popularności i Fin postanowił to wykorzystać. Dzięki sprzedaży odbitek zarobił 50 tysięcy euro, które przekazano na cele charytatywne.

Czytaj też: Żużel w sercach Polaków! Blisko siedem milionów widzów!

Jestem jednością z naturą. Zrobiłem to w dobrej sprawie. Sprzedaliśmy odbitki w 24 godziny. Kupiło je ponad pięć tysięcy osób. Dzięki temu zarobiliśmy 50 tysięcy euro na cele charytatywne – mówił Bottas.

Stare zażyłości

Wielu wśród kupców odbitki upatrywało byłego zespołowego kolegę Bottasa: Lewisa Hamiltona. Jeden z dziennikarzy postanowił wprost zapytać Brytyjczyka, czy nabył kopię.

Nawet nie wiedziałem, że je sprzedawał. Czy to zdjęcie na którym jestem z nim? Na pewno kupiłbym, by przeznaczyć środki na cele charytatywne. Nie wiedziałem, że je sprzedaje. To jedno z najlepszych zdjęć jakie widziałem z nim – mówił Hamilton.

Powrót do pracy

Valtteri Bottas po rozstaniu się z Mercedesem przeżywa niemal drugą młodość. Za kierownicą Alfy Romeo w barwach PKN ORLEN punktuje w każdym wyścigu, w którym dojeżdża do mety. Dzięki temu znajduje się na ósmym miejscu w klasyfikacji kierowców. Do siódmego Lando Norrisa traci zaledwie jeden punkt. Zespół głównie dzięki dorobkowi Fina jest piąty w stawce konstruktorów, jedenaście punktów za McLarenem i pięć przed Alpine.

W najbliższy weekend Fin i Alfa Romeo F1 Team ORLEN będzie miał okazję powiększyć swoje konto. Od piątku rozpoczną się treningi przed Grand Prix Monako, a w niedzielę czeka nas rywalizacja na ulicach księstwa. Linko do wspomnianego zdjęcia znajdziecie tutaj.

Przeczytaj również