Lista zgłoszeń do Rajdu Meksyku. Jest Kajetanowicz, ale są też niespodzianki!

Lista zgłoszeń do Rajdu Meksyku. Jest Kajetanowicz, ale są też niespodzianki!

47 interakcji
hw4x4istd5n31

Podaj dalej

Organizator Rajdu Meksyku opublikował dziś listę zgłoszeń do imprezy. Polskich kibiców najbardziej interesuje obecność Kajetana Kajetanowicza, natomiast jest też zawodnik, którego obecność ucieszy chyba wszystkich!

Pierwszym zawodnikiem na trasie Rajdu Meksyku będzie Elfyn Evans. Walijczyk jest liderem mistrzostw świata. Oprócz kierowców, których obserwowaliśmy w poprzednich rajdach, Hyundai przywiezie do Meksyku Daniego Sordo, dla którego będzie to pierwszy start w tym sezonie.

W WRC 2 do rywalizacji przystąpi wyłącznie trzech kierowców. Na liście nie ma zwycięzcy pierwszych dwóch rund sezonu, czyli Madsa Ostberga. Jest za to Nikołaj Griazin i Ole Christian Veiby (obaj z zespołu Hyundaia) oraz Pontus Tidemand reprezentujący Toksport WRT (Skoda Fabia R5).

Nas najbardziej interesuje klasa WRC 3. Z kim powalczy Kajetan Kajetanowicz? Powinniśmy tutaj wymienić przede wszystkim Benito Guerrę, Marquito Bulacię, Alberto Hellera, czy Ricardo Trivino, a więc ogólnie rozumianych lokalesów. Na liście jest też Oliver Solberg, natomiast jemu na razie chyba brakuje regularności, aby wygrywać rajdy w WRC.

Wreszcie, czas na prawdziwą bombę. W Rajdzie Meksyku wystartuje również Ken Block! Amerykanin pojawi się na trasach w jego Fordzie Escorcie RS Cosworth. Co tym razem pokaże kontrowersyjny showmen? Zobaczymy!

LISTA ZGŁOSZEŃ: Tutaj

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News