Latifi: Nic nie zostało przesądzone

Latifi: Nic nie zostało przesądzone

19 interakcji

Podaj dalej

Nicholas Latifi nie chce potwierdzić zawarcia porozumienia z Williamsem, choć eksperci są przekonani, że jego transfer zostanie ogłoszony tuż po zakończeniu GP Abu Zabi.  Starty w F1 to mój cel, ale nie mam żadnych informacji na ten temat – mówi Kanadyjczyk.

Nicolas Latifi to aktualny wicelider Formuły 2 oraz rezerwowy kierowca Williamsa. Już kilka tygodni temu „Auto Motor und Sport” napisało o wsparciu finansowym, jakim Latifi będzie dysponował przed sezonem 2020. Dziennikarze niemieckiego miesięcznika ustalili podobno, że Kanadyjczyk ma wnieść do zespołu 30 mln. euro.

Główny zainteresowany nie potwierdza jednak podpisania kontraktu ze stajnią z Grove.

Nicholas Latifi: Jest zbyt wcześnie, aby cokolwiek ogłaszać. Będę miał jeszcze jeden występ w piątkowym treningu w Brazylii, a potem skupię się na ostatnim wyścigu Formuły 2 w Abu Zabi. Nic nie zostało jeszcze przesądzone jeżeli chodzi o przyszły sezon, ale chce zostać kierowcą Formuły 1 z Williamsem. Zobaczymy.

Latifi w tym roku wystąpił już w czterech piątkowych treningach F1. Kolejna sesja z jego udziałem jest zaplanowana na GP Brazylii.

Robert Kubica: Największą frajdą jest ściganie, a Williams mi na to nie pozwolił

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News