Ten pijany kierowca miał wyjątkowego pecha. Ale dla nas to akurat bardzo dobra informacja

Ten pijany kierowca miał wyjątkowego pecha. Ale dla nas to akurat bardzo dobra informacja

pijany

Podaj dalej

Czasami pech dla jednego oznacza szczęście dla drugiego. Ten pijany kierowca miał pecha, ale sprawa zakończyła się w sposób szczęśliwy dla społeczeństwa. Teraz nie będzie już zagrożeniem dla zwykłych obywateli.

Droga krajowa numer 65 niedaleko Czechowizny. 30-latek wydachował i stał przy swoim samochodzie. W tym samym czasie drogą jechali funkcjonariusze policji na wolnym. Postanowili się zatrzymać i sprawdzić, co się stało. Pijany kierowca miał tu wyjątkowego pecha.

pijany kierowca

Pewnie gdyby zatrzymał się tam patrol, mężczyzna by uciekł. Uciekłby pewnie wcześniej, na sam widok radiowozu. W tym wypadku myślał, że to po prostu przejezdni chcą sprawdzić, czy nic mu się nie stało. No ale policjanci wyczuli woń alkoholu od kierowcy, a to doprowadziło do błyskawicznego zatrzymania.

policja pijany

Na miejsce wezwany został patrol policji. Badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna miał niemal 2 promile alkoholu w organizmie. Zatrzymano mu prawo jazdy, grożą mu dwa lata więzienia. Teraz będzie miał dużo czasu na przemyślenie swojego zachowania.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News