OMM Drive Super S Cup: Pawlaczyk i Boruszak na pole position długiego dystansu. Różnica 0,007 s!

Za nami sesja kwalifikacyjna przed wyścigiem długodystansowym ostatniego weekendu WSMP w tym sezonie. W stawce OMM Drive Super S Cup najlepszym wynikiem popisali się Tomasz Pawlaczyk i Robert Boruszak.

To były kapitalne kwalifikacje do wyścigu długodystansowego OMM Drive Super S Cup. Pierwsze miejsce wywalczyli w nich Tomasz Pawlaczyk i Robert Boruszak, ale od razu musimy zaznaczyć jedno – oni pokonali Marcina Olejniczaka i Jacka Cichopka o… 0,007 s! Tak jest – siedem tysięcznych sekundy. Niesamowite!

Na trzeciej pozycji kwalifikacje zakończyli Rafał Gawkowski i Adrian Lewandowski. I tutaj strata była już bardziej widoczna, bowiem oni do zwycięzców stracili 1,346 s. Czwarte miejsce zajęli Jakub Glasse i Bartosz Palusko, pierwszą piątkę skompletowali Adam Karkuszewski i Damian Lempart.

Ostatnią załogą OMM Drive Super S Cup, która ustanowiła czas w kwalifikacjach, byli Konrad Nowak-Ignatowski i Damian Stachowiak. Pozostali nie zaliczyli nawet jednego szybkiego kółka. Wyścig długodystansowy – memoriał im. Jana Leśniaka  odbędzie się jutro o godzinie 15:30.