I wy się dziwicie, że diesel będzie znikać ze świata? Świat jest absurdalny, świadczy o tym ta sytuacja

I wy się dziwicie, że diesel będzie znikać ze świata? Świat jest absurdalny, świadczy o tym ta sytuacja

Podaj dalej

Wbrew pozorom, wszystko co zostanie tu napisane, to nie żarty. Nam wydaje się, że cała ta afera związana z paliwem typu diesel to już przesada i naginanie rzeczywistości. To co powiedzieć o tym, co stało się w Chorwacji…

Każdy normalny człowiek wie, że diesel to takie samo paliwo jak każde inne. Tak samo dobre, zarazem tak samo szkodliwe. Ktoś wyciera sobie buzię różnymi zwrotami i określeniami ubranymi w „ekologię”. Chociaż wszyscy wiemy, że wszystkie te zakazy to biznes i zasługa szeroko rozumianego lobby samochodów elektrycznych.

Ta nagonka na diesel wydaje się niedorzeczna, nielogiczna, kompletnie niezrozumiała. No i w rzeczywistości tak jest. Natomiast powoli chyba wszyscy przyzwyczajamy się do tego, że świat w którym żyjemy wariuje. Dzieją się rzeczy przez ogół uważane za idiotyczne. Ktoś próbuje nam wmawiać, że czarne jest białe i na odwrót. I najgorsze jest to, że niektórzy w tę ideologię zaczynają wierzyć.

Takie upośledzone wizje i twierdzenia widać też w motoryzacji. Próbuje się nam wmawiać, że elektryk jest lepszy od diesla, a nie jest. Że silnik 1-litrowy jest o wiele lepszy od 2-litrowego, a nie jest. Próbuje się nam wmawiać, że Prius, czy Multipla to ideały piękna motoryzacji, a Mustang, czy Porsche to przeżytek i brzydka, zamierzchła historia… i to oczywiście też jest bzdura. Ewidentnie coś w tym świecie poszło w złą stronę.

diesel

Ale to nie tylko o motoryzacja. To najmniejszy problem

Ten niedorzeczny świat każdego dnia atakuje bardziej. Nie tylko motoryzację. Ciekawą historię przytacza bowiem „Spidersweb”. Historię traktującą o problemie rzekomego rasizmu… i tutaj dopiero widać postępujące zdziwaczenie tego świata. Dotyczy to chorwackiego szachisty Antonio Radica. Z jego YouTubowego kanały zaczęły znikać nagle filmy, dlaczego?

Szachista dowiedział się, że ma to związek z łamaniem regulaminu YouTube i ze szkodliwą oraz obraźliwą zawartością jego filmów. Okazało się, że za obraźliwą zawartość YouTube uznał różne określenia szachowe pokroju „biały bije czarnego”.

Jak podaje „Spidersweb”, całą sytuację zbadał Ashique KhudaBukhsh z CMU. Mieliśmy zatem w użyciu algorytm, który miał zadziałać na pięciu popularnych kanałach szachowych. Algorytm sprawdził 680 tysięcy komentarzy. Spośród wpisów zakwalifikowanych jako „szerzące nienawiść” KhudaBukhsh przejrzał 1000. Okazało się, że 82% z nich zostało sklasyfikowanych błędnie… I takie algorytmy będą nami rządzić. Za niedługo zostaniesz uznany za rasistę, bo powiesz do żony w Ikei, że nie chcesz ciemnych zasłon, bo wolisz jaśniejsze.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News