Drwal z McDonald’s zablokował kolejne miasto. W czym tkwi fenomen kanapki, za którą szaleją Polacy?  

Drwal z McDonald’s zablokował kolejne miasto. W czym tkwi fenomen kanapki, za którą szaleją Polacy?  

burger drwal kanapka mcdonalds

Podaj dalej

Drwal – hitowy burger McDonald’s – znów namieszał. Oczywiście w przenośni, bo znów chodzi o ludzi, którzy oszaleli na jego punkcie. Zablokowane ulice kolejnych miast są faktem – tym razem nadeszła pora na Wałbrzych.

O sytuacji opowiedział „Dziennik Wałbrzych”. Dlaczego Drwal z McDonald’s znów zablokował miasto? Do restauracji… a raczej do Drive Thru ustawił się korek, który kończył się na ulicy Kolejowej – jednej z główniejszych ulic miasta, prowadzącej do Śródmieścia. Klasyka gatunku – samochody próbujące skręcić w kierunku „maka” zablokowały ulicę. Interweniowała policja. Warto dodać, że restauracja w środku była wypełniona po brzegi.

burger drwal kanapka mcdonalds
Zrzut ekranu Google Maps – skrzyżowanie zablokowane wczoraj w Wałbrzychu.

To naturalnie nie pierwsza tego typu sytuacja… i w ogóle i w tym roku. Sam wczoraj doświadczyłem podobnych scen wracając do domu z Tor Modlin Rally Show. Sam miałem ochotę na „drwala”, więc zatrzymałem się w pierwszym lepszym „maku”. Kolejka w środku, do lady, sięgała drzwi wejściowych. Kolejka na Drive Thru okrążała całą restaurację. Od środy dzieje się w sumie to samo… jeśli McDonald’s jest w okolicy ronda, bądź skrzyżowania, istnieje duża możliwość, że w godzinach popołudniowych ruch będzie tam zablokowany.

burger drwal kanapka mcdonalds
fot. pixabay

Burger drwala to kanapka, na punkcie której Polacy dosłownie oszaleli. Co wyróżnia ją na tle pozostałych? Przede wszystkim serowy placek oraz bułka ze stopionym serem i skwarkami na wierzchu. Dla wielu to zdecydowanie najlepszy burger w ofercie sieci. Zawsze jest dostępny wyłącznie przez kilka miesięcy w okresie zimowym.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News