Chcesz pomóc Ukrainie? Przy okazji możesz poprowadzić samochód rajdowy z krwi i kości!

Chcesz pomóc Ukrainie? Przy okazji możesz poprowadzić samochód rajdowy z krwi i kości!

poprowadź rajdowe subaru impreza

Podaj dalej

Wszystkich nas dotknęło to, co dzieje się w Ukrainie. Każdy stara się pomóc jak tylko może. Ty również chcesz pomóc i wziąć udział w zbiórce pieniędzy? Ta licytacja jest szczególna, bo wygrywając aukcję pomocową możesz poprowadzić prawdziwy samochód rajdowy!

Takim unikatowym pomysłem wszystkich zaskoczyli bracia Jarosław i Marcin Szejowie. Oni wspólnie z Fundacją z Pasją założyli charytatywną licytację. Całkowity dochód z tej licytacji zostanie przeznaczony na pomoc Ukrainie. Zwycięzca licytacji będzie miał nie lada nagrodę – poprowadzi samochód rajdowy z krwi i kości.

Zwycięzca licytacji zasiądzie za kierownicą rajdowego Subaru Impreza STi, którym załoga Jarosław Szeja / Marcin Szeja zdobyła mistrzostwo Polski w klasie Open N w 2020 roku. Samochód w aktualnej specyfikacji ma sekwencyjną skrzynię biegów i ponad 350 koni mechanicznych. Czy kiedykolwiek będziesz miał inną okazję do przejażdżki takim potworem?

To, co dzieje się na świecie, niezwykle nas martwi. Dotyczy to naszego sąsiada, Ukrainy. Każdy chce jakoś pomóc – również my pomagamy! Chciałbym podzielić się z wami moją pasją – moimi rajdami, moim ukochanym samochodem. Zwycięzca licytacji zasiądzie za kierownicą mojego rajdowego Subaru. Możesz przejechać się tą rajdówką i poczuć prawdziwy motorsport. Licytujmy, działajmy, pomagajmy – powiedział Jarosław Szeja, który zasiądzie ze zwycięzcą w rajdówce w roli pilota i udzieli cennych wskazówek odnośnie tego, jak okiełznać tego potwora.

Link do licytacji: https://allegro.pl/oferta/przejazd-samochodem-rajdowym-subaru-impreza-sti-11904020585

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News