Andrzej Duda i kolumna SOP mieli problem. Kolejny wypadek unieruchomił prezydenta

Andrzej Duda i kolumna SOP mieli problem. Kolejny wypadek unieruchomił prezydenta

52887353_2279787975375458_6116040997236375552_o

Podaj dalej

Andrzej Duda ma ostatnio pecha co do wypadków na drodze. Nie tak dawno w nieodpowiedzialny sposób samochód SOP rozbił jeden z funkcjonariuszy oddelegowanych do prezydenta. Tym razem kolumna miała problemy na trasie S8.

Do wypadku doszło w czwartek po południu, na drodze S8 w powiecie pruszkowskim. Kierowca ciężarówki uderzył w bariery. Na miejscu obecna była m.in. kolumna SOP oraz Andrzej Duda. Służby utknęły na miejscu.

Oczywiście kolumna z prezydentem została szybko przepuszczona. Pracujące na miejscu służby zdołały natychmiast udrożnić pas awaryjny i prezydent mógł jechać dalej na swoje przedwyborcze spotkanie do Tomaszowa Mazowieckiego.

W wypadku nikomu nic się nie stało. Jak do niego doszło? Wyjaśnianiem tej kwestii zajmuje się policja.

WRC Media przeprasza FORUM POLSKA AGENCJA FOTOGRAFÓW Spółka z o. o. z siedzibą w Warszawie oraz autora zdjęcia: Mateusz Włodarczyk za naruszenie majątkowych i osobistych praw autorskich poprzez bezprawne rozpowszechnienie w serwisie internetowym wrc.net.pl zdjęcia zarejestrowanego w bazie AGENCJI FORUM pod numerem FORUM-438939660 oraz brak oznaczenia autora zdjęcia i źródła pochodzenia wykorzystanego zdjęcia.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News