21-latek usłyszał wyrok 24 lat więzienia. Jego reakcja to hit internetu. Ścigał się z kolegą, zabił kobietę z dzieckiem

21-latek usłyszał wyrok 24 lat więzienia. Jego reakcja to hit internetu. Ścigał się z kolegą, zabił kobietę z dzieckiem

Podaj dalej

Reakcja tego 21-latka to hit internetu. Jednocześnie to przestroga dla wszystkich. 21-latek ścigał się z kolegą. Zabawę przerwał wypadek – Cameron Herrin śmiertelnie potrącił matkę z dzieckiem. Usłyszał wyrok 24 lat więzienia.

Sama reakcja na wyrok to obecnie hit internetu. Natomiast nie ma w tym ani nic zabawnego, ani śmiesznego i nagranie to bardziej przestroga, która szybko zyskuje popularność. Cała sprawa jest naprawdę bardzo przykra. I to podkreślił też sędzia. Stało się tak wiele i był to tak poważny w skutkach wpadek, że Cameron Herrin nie mógł być sądzony jako młodociany przestępca.

Cameron Herrin reakcja hit internetu wypadek wyrok
YouTube

Chłopak dostał samochód od ojca. Forda Mustanga, w prezencie za ukończenie szkoły. Miał wtedy 18 lat. Dwa dni później ścigał się z kolegą. Podczas wyścigu potrącił 24-letnią Jessikę Reisinger-Raubenolt, która spacerowała ze swoją roczną córką w wózku. Samochód jechał ponad 160 km/h, obie kobiety zmarły.

Trzy lata później zapadł wyrok. Mężczyzna według sądu musiał być sądzony jako dorosły. Skala jego przewinienia była po prostu za duża – za dużo złego się wydarzyło. Jak tłumaczył sędzia, za coś takiego przewiduje się minimum 18,5, maksimum 30 lat więzienia. Ani maksymalna ani minimalna kara nie byłaby odpowiednia w tym przypadku.

Cameron Herrin reakcja hit internetu wypadek wyrok
YouTube

Ostatecznie sąd skazał mężczyznę na 24 lata za kratami. Jego reakcja na wyrok powinna być przestrogą dla wszystkich. Widzimy jednocześnie załamanego i przerażonego młodego faceta. Jednym bezmyślnym zachowaniem zniszczył wszystko. Zabił kobietę i jej dziecko, spowodował wielką tragedię innej rodziny. W końcu… zniszczył też swoje życie. Zapamiętajcie to.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News