Kubica wciąż ze wsparciem Olimp Sport Nutrition

Kubica wciąż ze wsparciem Olimp Sport Nutrition

Podaj dalej

Dziś w nocy polskiego czasu odbyły się pierwsze treningi przed Grand Prix Australii. Choć Roberta Kubicy nie było na torze, tradycyjnie już cieszył się on sporym zainteresowaniem mediów. Polak w sezonie 2018 będzie kontynuował współpracę z firmą Olimp Sport Nutrition.

Marka Olimp Sport Nutrition jest własnością polskiej firmy Olimp Laboratories założonej w 1990 roku, która od blisko dekady posiada status firmy farmaceutycznej.

Firma Olimp jest również blisko związana z motorsportem za pośrednictwem zespołu OLIMP Racing, w którego barwach na co dzień ścigają się Marcin i Stanisław Jedlińscy. Również Robert, w swojej #DrodzeNaSzczyt ścigał się w OLIMP Racing w 24-godzinnym wyścigu w Dubaju.

– Za każdym razem jak ludzie z różnych krajów widzą jakich produktów używam, to wielu je zna i ma o nich dobrą opinię. To jest miłe, ponieważ później mogę się pochwalić, że znam firmę Olimp. To takie naturalne i bardzo fajne mówił Robert Kubica w specjalnym wywiadzie dla Olimp Sport Nutrition w 2017 roku.

To wtedy oficjalnie rozpoczęła się współpraca z najlepszych polskim kierowcą wyścigowym. Współpraca ta będzie kontynuowana także obecnie.

– Kontynuowanie współpracy z Robertem to rzecz naturalna. Robert jest przyjacielem firmy i wielką radość sprawiło nam to, że wrócił do wyścigów Formuły 1, bo swoją ciężką pracą i determinacją zasłużył na to. Trzymamy kciuki, by spełniły się jego kolejne marzenia, by zrealizował kolejne wyznaczone przez siebie cele. Będziemy mu mocno kibicować i wspierać go – czytamy w oficjalnym oświadczeniu firmy Olimp.

– Olimp stał się takim moim partnerem życiowym. W dzisiejszym świecie sportu suplementacja odgrywa bardzo ważną rolę. Ja się tego dopiero uczę, ale mam dużą pomoc – mówił Robert w wywiadzie. – Suplementy kojarzą się z siłownią, a są tak naprawdę bardzo ważnym elementem także w innych sportach dodał.

Tagi: OLIMP Sport Nutrition, OLIMP Racing, Robert Kubica, F1

 

Dołącz do dyskusji

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News