BMW 2 Active Tourer - najlepszym modelem marki?! Rodziny mogą być zachwycone!

BMW 2 Active Tourer - najlepszym modelem marki?! Rodziny mogą być zachwycone!

bmw_220d_tourer_luxury_line_70

Podaj dalej

Gdy chcemy założyć rodzinę lub mamy minimum jedno dziecko, bardzo często myślimy o zakupie samochodu typu SUV. A dlaczego pomijamy BMW 2 Active Tourer?

Oczywiście, jednym z powodów, dla których ten model BMW jest poza naszym kręgiem zainteresowań, może być jego cena. Ze względu na swoją relatywnie niewielką popularność można znaleźć egzemplarze w bardzo ciekawej opcji w rozsądnych pieniądzach. Jednak ludzie unikają tego modelu, ponieważ łamie on stereotypy, do których przyzwyczaiło nas BMW.

BMW to samochód sportowy!

Ktoś może powiedzieć, że BMW jest specjalistą w budowaniu samochodów sportowych i ma sporo racji, ponieważ ten producent odniósł szereg sukcesów w motorsporcie. Między innymi dzięki tak wszechstronnej wiedzy o zawieszeniu auta do dziś na drogi publiczne wyjeżdżają modele, które dają radość z jazdy niemal każdemu kierowcy. Czy samochód o walorach praktycznych musi być pozbawiony odrobiny przyjemności z jazdy? BMW modelem 2 Active Tourer udowadnia, że za jego kierownicą pokonywanie następnych kilometrów jest miłe i lekko angażujące.

bmw-m3
Fot. pixabay.com

Bawarka z napędem na przednie koła to zło!

Drugim bardzo krzywdzącym argumentem dla BMW 2 Active Tourer jest jej napęd na przednią oś. Pewna grupa osób uważa, że BMW powinno mieć napęd na tylną oś, ewentualnie Xdrive. Jednak po raz kolejny dwójka łamie stereotypy i pokazuje, jak zbudować ciekawe auto z napędzanymi przednimi kołami.

Samochody typu SUV są bezpieczniejsze i praktyczniejsze!

Tutaj dochodzimy do kwestii mocno subiektywnych. Oczywiście możemy zestawić je z suchymi danymi statystycznymi, ale to i tak niezbyt odda fakt, jak funkcjonalnym i przestronnym samochodem jest BMW 2 Active Tourer. Zawdzięcza to między innymi swojej kontrowersyjnej dla wielu linii nadwozia. Dzięki temu jest to jeden z ostatnich dostępnych na rynku minivanów, które niegdyś biły rekordy popularności wśród rodzin. Warto sprawdzić, przejechać się i porównać „dwójkę” do SUV-a, możemy być zaskoczeni.

wadliwe silniki hyundaia pozew zbiorowy
Hyundai

BMW 2 Active Tourer łączy radość i funkcjonalność

BMW 2 Active Tourer może być jednym z najlepszych modeli w historii marki, który trafił na nieodpowiednie czasy zdominowane przez auta z segmentu SUV. Dwójka łączy w sobie z pozoru skrajne cechy pojazdu, jak angażujące prowadzenie i walory funkcjonalne. Robi to wszystko zaskakująco dobrze, ale na ulicach nadal stanowi ogromną rzadkość, a szkoda.

Bmw.com

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News