Kierowca BMW przyłapany z 27 działkami kokainy

Kierowca BMW przyłapany z 27 działkami kokainy

bmw-logo

Podaj dalej

Kierowca BMW złapany na posiadaniu kokainy został skazany na trzy lata więzienia.

Naćpany Polak gonił swoim BMW samolot na lotnisku w Hanowerze – nowe fakty

Policjanci z Tunbridge Wells znajdującego się na południe od Londynu przeprowadzali rutynowe kontrole, gdy ich uwagę przykuł pewien kierowca BMW.

Zatrzymali i przeszukali pojazd, znajdując 27 działek kokainy w paczce po papierosach znajdującej się w kieszeni mężczyzny. Funkcjonariusze przejęli rownież 300 funtów i dwa telefony komórkowe, w których znajdowały się SMS-y potwierdzające, że kierowca BMW zajmował się handlem narkotykami.

Mężczyzna został aresztowany, a następnie oskarżony o posiadanie kokainy z zamiarem handlu. 23-latek przyznał się do winy i został skazany na trzy lata więzienia.

Policja rozbiła już połowę nowych BMW serii 330i xDrive!

Główny inspektor Peter Steenhuis powiedział: – Ten handlarz narkotyków zwrócił uwagę naszych proaktywnych oficerów, gdy tylko przybył do miasta. Jestem pewien, że lokalny zespół policyjny może wykryć podejrzane działania sprzedawców kokainy, a aresztowania zostaną przeprowadzone przy najbliższej okazji. Niech to będzie ostrzeżenie dla wszystkich tych, którzy chcą handlować narkotykami klasy A. Nie chodzi o to, czy zostaną postawieni przed sądem, a kiedy.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News