Karol Basz i Artur Janosz w programie juniorskim Lamborghini Squadra Corse

Lamborghini Squadra Corse ogłosiło listę zawodników objętych Programem Młodych Kierowców. W 21-osobowej kadrze znalazło się dwóch Polaków – Karol Basz (startujący w europejskiej i północnoamerykańskiej serii Lamborghini Super Trofeo) i Artur Janosz (lider serii azjatyckiej, w której w tym roku odniósł już 3 zwycięstwa).

Karol Basz i Artur Janosz w programie juniorskim Lamborghini Squadra Corse
Podaj dalej


Czuję się zaszczycony tym, że znalazłem się w programie juniorskim Lamborghini – powiedział Karol Basz. – Zaufanie jakim obdarza mnie włoska marka jeszcze bardziej motywuje, a jej wsparcie pozwoli na osiąganie jeszcze lepszych wyników. Już podczas kolejnej rundy damy z siebie wszystko, aby nie zawieźć oczekiwań zarówno kibiców, jak i moich partnerów. Trzymajcie kciuki!

Juniorzy Lamborghini mają realną szansę zostania w przyszłości kierowcami fabrycznymi włoskiej marki supersamochodów. Specjalistycznymi szkoleniami objęci są zawodnicy startujący w jednym z regionalnych cyklów Lamborghini Super Trofeo i mających mniej niż 26 lat.

Szkolenia będą obejmować testy i prace rozwojowe modelu Huracán Super Trofeo Evo, treningi personalne pod okiem profesjonalnych trenerów oraz lekcje teoretyczne z zakresu produktów Lamborghini i komunikacji marki. Najlepsi uczestnicy programu będę mieli szansę otrzymania zatrudnienia w oficjalnej szkole jazdy Lamborghini.

Tekst: Marcin Zabolski

Tagi: Karol Basz, Artur Janosz, Lamborghini Super Trofeo, Olimp Racing, Olimp Sport Nutrition

Przeczytaj również