Kalendarze McKlein na 2019 to perełka, na którą czeka każdy rajdowy fan

Kalendarze McKlein na 2019 to perełka, na którą czeka każdy rajdowy fan

7 interakcji
Kalendarze McKlein na 2019 to perełka, na którą czeka każdy rajdowy fan

Podaj dalej

Na wirtualnych półkach sklepowych tuż przed świętami pojawiły się kultowe kalendarze znanej w rajdowym świecie agencji McKlein. Oprócz tradycyjnego „Wider View” zawierającego 25 zapierających dech w piersiach fotografii, mamy do wyboru także kalendarz biurkowy i dwa „historyczne”. Ceny zaczynają się od 39,90 euro.

McKlein Rally Calendar 2019 – The Wider View

Najbardziej popularnym i docenianym wśród klientów jest kalendarz „Wider View” charakteryzujący się „szerokokątnym” formatem 95 x 48 cm. Na każdym z 12 miesięcy mamy do wyboru dwa całkowicie inne zdjęcia przedstawiające zawodników w trakcie rywalizacji na tegorocznych odcinkach specjalnych WRC.

Fotografowie pracujący dla agencji McKleina prezentują na swoich dziełach pełne spektrum WRC, dodając ekskluzywny wgląd w ustawienia ich aparatów w trakcie robienia danego zdjęcia. To z pewnością smakowity kąsek dla każdego amatora fotografii.

Specyfikacja
Wydawca: McKlein
Rozmiar: 95 x 48 cm
Strony: 25
Zdjęcia: 25 (po dwa zdjęcia na każdy miesiąc)
Cena: 39,90 euro (ok. 170 zł)

2019 Desktop Rally Calendar – Historia spotyka się z teraźniejszością

Twoje serce bije szybciej na widok Lancii 037, Forda Fiesty WRC, Audi Quattro, a może Toyoty Yaris WRC czy Forda Ascony? Z „2019 Desktop Rally Calendar – History meets the Present” nie musisz się ograniczać.

Co dwa tygodni możesz wybrać jedno zdjęcia z ogromnego archiwum agencji McKlein – lub wybrać coś świeższego z sezonu 2018 WRC. Kompaktowy kalendarz biurkowy przedstawia nie tylko historyczną i teraźniejszą akcję, ale także zdjęcia techniczne oraz „klimaty”.

Specyfikacja:
Rozmiar: 11,5 x 14 cm
Strony: 58
Zdjęcia: 55
Cena: 9,95 euro (ok. 40 zł)

Motorsport Classic 2019

Motorsport lat 50., 60. i 70. był czasem pełnym przygód. Najlepsi kierowcy udowadniali swoich umiejętności na Le Mans w trakcie sezonu Formuły 1, a inżynierowie starali się zapewnić 12-cylindrowym maszynom więcej docisku aerodynamicznego za pomocą ogromnych skrzydeł.

W rajdach, kierowcy jeździli non-stop począwszy od Liege kończąc na Sofii – kalendarz „Motorsport Classic 2019” przedstawia atmosferę tych zwariowanych i dzikich czasów i wprowadzi ją do waszych domów czy biur, dzięki 25 biało-czarnym zdjęciom. Kalendarz ten, podobnie jak „Wider View”, daje wam możliwość wyboru jednego z dwóch zdjęć przy każdym miesiącu. Każde ze zdjęć okraszone zostało krótkim opisem dotyczącym danej chwili.

Specyfikacja:
Rozmiar: 67 x 48 cm
Strony: 26
Zdjęcia: 25 (po dwa zdjęcia na każdy miesiąc)
Cena: 39,90 euro (ok. 170 zł)

Rally History 2019

Jeśli jednak jesteś zagorzałym fanem rajdów, a Le Mans i Formuła 1 jest ci daleka, agencja McKlein trzeci rok z rzędu przygotowała kalendarz przeznaczony wyłącznie dla fanów historii rajdów.

Na kalendarz składa się 25 zdjęć – część z nich dobrze znanych, część która nigdy nie ujrzała światła dziennego. Fotografowie McKleina zabiorą nas w podróż Saabem grupy 2, Escortem grupy 4, czy Quattro grupy B lub Subaru grupy A.

Podobnie jak pozostałe kalendarze, również „Rally History 2019” daje nam możliwość wyboru jednego z dwóch zdjęć na każdy miesiąc. Oprócz fotografii z akcji, będziemy mogli odwiedzić także garaż Lancii w Turynie czy gęstą dżunglę Wybrzeża Kości Słoniowej.

Specyfikacja:
Rozmiar: 67 x 48 cm
Strony: 26
Zdjęcia: 25 (po dwa zdjęcia na każdy miesiąc)
Cena: 39,90 euro (ok. 170 zł)

Materiały prasowe dostępne na:

www.mcklein.de/press/McKlein-calendars2019.zip

Dodatkowe informacje oraz lista dystrybutorów:

www.mcklein-calendars.com

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News