Jedliński przesiądzie się do Audi R8 LMS?

Jedliński przesiądzie się do Audi R8 LMS?

Jedliński przesiądzie się do Audi R8 LMS?

Podaj dalej

Mistrz Europy FIA CEZ i mistrz Porsche GT3 CCCE reprezentujący barwy zespołu OLIMP Racing może przed rozpoczęciem sezonu 2018 zmienić samochód – Marcin Jedliński najprawdopodobniej porzuci Porsche 911 GT3 na rzecz Audi R8 LMS.

Na profilu facebookowym zespołu OLIMP Racing dowiedzieliśmy się, że zespół już w najbliższy weekend weźmie udział w testach cyklu International GT Open na torze Circuit de Barcelona Catalunya.

Czytamy również, że zespół, w którego barwach nadal ścigać będą się Marcin i Stanisław Jedlińscy, szykuje dla swoich fanów interesującą niespodziankę. Co więcej, od pewnego czasu trwa konkurs na najlepsze malowanie na sezon 2018 – swoje propozycje można wysyłać za pośrednictwem Facebooka. Model na którym trzeba wykonać malowanie? Audi R8!

W padoku od jakiegoś czasu krążyły plotki o tym, jakoby Marcin Jedliński szukał nowego wyzwania w postaci zmiany samochodu – wiele wskazuje na to, iż wybór padnie na Audi R8 LMS.

Więcej szczegółów poznamy z całą pewnością w chwili, gdy rozpoczną się testy w Hiszpanii. Pierwsze przejazdy zaplanowane zostały na 17 lutego.

Tagi: OLIMP RacingAudiJedliński

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News