Jechali prawie 200 km/h na motocyklach i trafili na zator. Finał mógł być tylko jeden

Jechali prawie 200 km/h na motocyklach i trafili na zator. Finał mógł być tylko jeden

Podaj dalej

To nagranie powinno być przestrogą dla wszystkich motocyklistów. Kilka dni temu w Brazylii dwa motocykle pędzące po drodze przy prędkości dochodzącej do 200 km/h, nagle trafiły na zator. To musiało skończyć się wypadkiem.

Zakup szybkiego motocykla, który osiągami przewyższa większość samochodów to aktualnie żaden problem. Posiadaczem takiej maszyny można stać się za niewielkie pieniądze, dzięki temu dostęp do mocnych wrażeń może mieć niemal każdy. Należy jednak pamiętać, że okiełznanie motocykla przy wyższych prędkościach jest nie lada wyzwaniem.

Jechał po mieście z prędkością autostradową. Jego motocykl trafił na strzeżony parking

Film do sieci wrzucił najprawdopodobniej motocyklista, który miał wypadek jako drugi, bowiem to właśnie na jego kasku znajdowała się kamera. Jego jadący z pasażerem kolega w porę zorientował się, że o jakimkolwiek hamowaniu nie ma tutaj mowy i po wytraceniu odpowiedniej prędkości, przytomnie położył motocykl. Najprawdopodobniej dzięki temu manewrowi nikt nie zginął. Drugi mężczyzna ratował się natomiast ucieczką w pole tuż przed TIR-em. Jak to wszystko przebiegało, możecie zobaczyć na poniższym filmie.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News