Jechał przez most chodnikiem wydzielonym dla pieszych. Pomoc drogowa nie wiedziała jak mu pomóc

Jechał przez most chodnikiem wydzielonym dla pieszych. Pomoc drogowa nie wiedziała jak mu pomóc

1920

Podaj dalej

W miniony czwartek wieczorem, bardzo zdenerwowany korkami kierowca zjechał swoją Hondą Accord na chroniony odcinek mostu przeznaczony dla pieszych. Jak już zapewne się domyślacie – to nie mogło skończyć się dobrze.

Do zdarzenia doszło na moście Pułaskiego w Nowym Jorku, który łączący 11th Street w Long Island City z McGuinness Boulevard na Greenpoincie. Pewien zdenerwowany zbyt wysokim natężeniem ruchu kierowca postanowił „ominąć” korek, wykorzystując przeznaczony dla pieszych chodnik. Na początku szło jak po maśle, jednak problemy zaczęły się w połowie mostu, kiedy pas pieszych zaczął się zwężać.

Kierowca nie dawał za wygraną i uznał, że najrozsądniej będzie przyspieszyć i poświęcić lusterka, aby w końcu znaleźć się po drugiej stronie rzeki. Niestety źle oszacował zwężenie w wyniku czego roztrzaskał zderzak, drzwi, oraz felgi aluminiowe. To był jednak dopiero początek problemów.

Kierowca BMW z impetem wjechał w przystanek autobusowy pełny ludzi. Z zakrwawioną twarzą uciekł z miejsca zdarzenia

Gdy samochód był już całkowicie zakleszczony, kierowcy pozostało jedynie czekać na przybycie ratowników. Jak widać na poniższym filmie, uwolnienie drogowego frustrata i wyciągnięcie jego samochodu było sporym wyzwaniem.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News