Wyścigi Le Mans na twojej wykładzinie. Kultowa kolekcja Ferrari na stacjach paliw

Wyścigi Le Mans na twojej wykładzinie. Kultowa kolekcja Ferrari na stacjach paliw

kolekcja-ferrari-shell-paliwo

Podaj dalej

W czasach, gdy w gry gramy tylko na ekranach telewizorów, komputerów i smartfonów, warto czasami wrócić do starych, dobrych zdalnie sterowanych samochodzików. To może być jeden z ciekawszych pomysłów na prezent pod tegoroczną choinkę.Wystarczy, że kilka razyzatankujecie paliwo i będziecie mogli odebrać jeden z czterech modeli kultowych samochodów Ferrari w promocyjnej cenie.

Le Mans w twoim domu

Mistrzowska kolekcja Ferrari na stacjach Shell

Nie macie pomysłu na prezent? A może nie macie czasu jeździć po sklepach i szukać, uczestniczyć w „świątecznym szaleństwie”? Wystarczy, że tankując paliwo na stacjach Shell zbierzecie cztery naklejki i będziecie mogli wymienić je na zdalnie sterowany model Ferrari w promocyjnej cenie.

W skład kolekcji Ferrari wchodzą aż cztery modele z Maranello, a jednym z nich jest 488 GTE AF Corse. To samochód klasy GT3, rywalizujący w mistrzostwach World Endurance Championship. Na swoim koncie ma on m.in. zwycięstwo w kultowym wyścigu Le Mans. Zapewniamy, że zdalnie sterowany model zrobi furorę w waszym domu!

Pisząc o starych, dobrych zdalnie sterowanych samochodzikach, musimy jednak dodać, że te oferowane na stacjach Shell są dużo bardziej nowoczesne. Wszystko za sprawą połączenia Bluetooth, dzięki któremu będziemy mogli kierować samochodem za pomocą naszego smartfona!

Jak zdobyć kolekcję 4 modeli Ferrari?

 Promocja trwa do 30 stycznia 2022 roku lub do wyczerpania zapasów. Aby zabrać do domu jeden z czterech modeli, wystarczy zebrać cztery naklejki. Te możemy otrzymać tankując paliwo lub kupując zestaw kawa + kanapka, zapiekanka lub hot dog. Szczegóły promocji znajdziecie pod tym linkiem.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News