Wściekły chłop miał już dość Volkswagena Passata swojego sąsiada. Zrobił mu brzydkiego psikusa

Wściekły chłop miał już dość Volkswagena Passata swojego sąsiada. Zrobił mu brzydkiego psikusa

Podaj dalej

Jeśli ze swoim sąsiadem nadajecie na tych samych falach, możecie mówić o sobie jako o szczęściarzach. Niestety, tych dwóch sąsiadów żyło jak kot i pies. Przez wiele lat toczyli spór o miejsce parkingowe, który zakończył się niesmacznym „żartem”. W jego wyniku Volkswagen Passat został całkowicie unieruchomiony.

Volkswagen Passat przedmiotem sporu sąsiadów

volkswagen-passat-sasiad-2

Do całego zajścia doszło w angielskim Sussex, a zajmujący się sprawą policjant przyznał, że w ciągu 20 lat swojej służby nie widział nigdy wcześniej czegoś takiego. Komisariat policji próbował nawet rozwiązać problem za pomocą Twittera, jednak i ta metoda okazała się nieskuteczna. Tweet nabrał jednak rozpędu, a cała sytuacja zyskała ogromne zainteresowanie opinii publicznej. 

Sąsiad musiał się napracować…

Brytyjskie media opisują to jako wściekłą awanturę o miejsce parkingowe. Mieszkaniec Haywards Heath skrupulatnie otoczył Volkswagena Passata swojego sąsiada rusztowaniem. Samochód został uwięziony przez rury, jednak mimo to, nie doznał żadnych widocznych uszkodzeń. 

Agencje prasowe donosiły, że właściciel samochodu był w szoku, gdy zobaczył swój samochód pod mocno przykręconym rusztowaniem. Niestety, dalsze losy tej sprawy nie zostały ujawnione. Nie mamy też szczegółów dotyczących sprawcy, ani jego precyzyjnej metody zemsty. 

volkswagen-passat-sasiad-3

Nie jest to jednak pierwszy przypadek, w którym sąsiedzki spór doprowadził do uszkodzenia lub unieruchomienia pojazdu. Niedawno opisywaliśmy przypadek sąsiada, który pianką montażową wypełnił głośny tłumik w Mustangu.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News