Rozpuszczony YouTuber skopał swoją Teslę w trakcie jazdy na autopilocie. Interesująca reakcja samochodu

Rozpuszczony YouTuber skopał swoją Teslę w trakcie jazdy na autopilocie. Interesująca reakcja samochodu

Podaj dalej

Istnieje wiele filmów, które powodują fizyczny ból entuzjastów nie tylko samochodów elektrycznych, ale i motoryzacji jako takiej. Niedawno przesłany na Twitterze film pokazuje, jak popularny YouTuber dołącza do tego „elitarnego” grona”. Ta Tesla Model 3 została brutalnie skopana przez faceta w trakcie jazdy na autopilocie.

YouTuber świetnie się bawi

rozpuszczony-youtuber-skopal-tesla2

Film trwa zaledwie 6 sekund, jednak w tym czasie nie możemy nie zobaczyć, ani nie usłyszeć, co dokładnie się dzieje. Kierowca Tesli Model 3 morderczymi kopniakami chciał załatwić system multimedialny w swojej Tesli. 

Wydaje się, że kierowca dobrze bawił się niszcząc 15-calowy ekran dotykowy w swoim Modelu 3. Po kilku uderzeniach wyświetlacz rzeczywiście zaczął pękać. Zawias systemu multimedialnego jego Tesli również zdawał się przesuwać z miejsca po kilku dobrze zaplanowanych kopnięciach. 

Tesla i jej reakcja

rozpuszczony-youtuber-skopal-swoja-tesla

Co ciekawe, Model 3 jadący na autopilocie wydawał się praktycznie nie wzruszony działaniami swojego kierowcy. Mimo iż jednostka sterowania mediami została zniszczona, elektryczny sedan pewnie jechał do przodu. 

Wygląda również na to, że kierowca miał duże doświadczenie z jazdą na autopilocie Tesli. Uważał, aby nie poruszyć kierownicą, ani nie nacisnąć nogą pedałów pojazdu, co mogłoby spowodować wyłączenie systemu. 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News