Co tu się wydarzyło?! Wiejski tuning level hard. Właściciel tego Forda w nowatorski sposób zwraca na siebie uwagę

Co tu się wydarzyło?! Wiejski tuning level hard. Właściciel tego Forda w nowatorski sposób zwraca na siebie uwagę

wiejski-tuning-Ford-Focus-2

Podaj dalej

Co robisz, jeśli jesteś właścicielem standardowego Forda Focusa, ale chcesz, aby wyglądał nieco bardziej sportowo? Ten konkretny przykład pokazuje, że komuś udało się znaleźć rozwiązanie. Albo przynajmniej tak mu się wydaje… Ten Ford Focus wchodzi na zupełnie nowy poziom w zawodach pt. wiejski tuning.

Ford z komicznym wydechem

wiejski-tuning-Ford-Focus-1

Pierwszą rzeczą, która rzuca się w oczy to dzikie spaliny. Ten Ford Focus, a raczej jego właściciel, marzył o czymś głośnym, chcąc poprawić ścieżkę dźwiękową swojego hatchbacka. Oprócz zmysłu słuchu, chciał także wpłynąć na wzrok. 

Zamontował więc parę niestandardowych rur wydechowych, które wychodzą spod zderzaka i rozciągają się na około metra w kierunku nieba. Musicie przyznać, że te rury wydechowe są co najmniej… dziwaczne?

KIEROWCO! JUŻ WKRÓTCE CZEKA NAS WYMIANA OPON. SPRAWDŹ NAJLEPSZE OFERTY!

Właściciel wprowadził także inne modyfikacje. Mamy na przykład duży tylny spojler wystający z dachu i wykończony czarnym lakierem. Co ciekawe, ten spojler wygląda podobnie do tego, oferowanego w Focusie RS. Jest jednak jeszcze większy i jeszcze bardziej krzykliwy. Fuj!

wiejski-tuning-Ford-Focus-2

Wiejski tuning level expert

Kierowca Forda zamontował również zestaw przykręcanych błotników i nieoryginalne felgi. Jeśli dobrze się przyjrzysz, zauważysz także naklejkę Decepticon na tylnej klapie bagażnika, a także przyciemniona tablica rejestracyjna i emblemat Ford. 

Choć nie jesteśmy fanami wprowadzonych modyfikacji, z całą pewnością nie jest to najbardziej niesmacznie zmodyfikowany samochód, jaki widzieliśmy. Jeśli zdjęlibyśmy komiczne rury wydechowe, samochód nie wyglądałby wcale tak tragicznie. 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News