Ważąca prawie 40 ton wywrotka driftuje na placu budowy. To jest prawdziwa moc Diesla!

Ważąca prawie 40 ton wywrotka driftuje na placu budowy. To jest prawdziwa moc Diesla!

Podaj dalej

Ken Block udowodnił, że można driftować niemal wszystkim. Co powiecie z kolei na 40-tonową wywrotkę? Z pewnością coś tak ciężkiego i nieporęcznego nie ma prawa brać udziału w zabawie zarezerwowanej dla lekkich sportowych samochodów z napędem na tylną oś, prawda? Na szczęście z pomocą przychodzi mocarny Diesel!

diesel-wywrotka-drift

Diesel to słowo klucz

Ten kierowca wywrotki zademonstrował, że nie mogliśmy być w większym błędzie. Duża, żółta wywrotka zjeżdża po mokrej, błotnistej rampie, a następnie zaczyna sześciokołowy drift. Następnie płynnie wycofuje na pozycję, aby odebrać ładunek z koparki. 

Coś nam mówi, że to nie pierwszy raz, kiedy operator w ekstrawagancki sposób podjechał po ładunek. Jeśli ktoś wykonuje taki manewr w 40-tonowej wywrotce, musi mieć go dobrze wyćwiczony, prawda?

Oprócz oczywistych aspektów stylu, nie należy zapominać o tym, co działało na jego korzyść. A tym z pewnością była mokra, śliska nawierzchnia. Czas to pieniądz i gdyby nie piękny drift, wszystko zajęłoby z pewnością dużo więcej czasu. Choć podejrzewamy, że lokalny inspektor BHP nie byłby zadowolony widząc taką higienę pracy.

Jeremy Clarkson vs. Vin Diesel. Zabawna przeróbka „Fast & Furious” podbija internet. Posikasz się ze śmiechu!

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News