[CENZURA] Tak wyglądałoby BMW Serii 4 bez ogromnego grilla! Od razu się zakochasz

[CENZURA] Tak wyglądałoby BMW Serii 4 bez ogromnego grilla! Od razu się zakochasz

[cenzura] BMW Serii 4 grill

Podaj dalej

BMW zaprezentowało wczoraj długo wyczekiwaną Serię 4. Sportowe coupé otrzymało bardzo kontrowersyjne, ogromne pionowe nerki grillowe. Spotkało się to z ogromną krytyką Internautów, a także nowymi projektami przedstawiającymi BMW Serii 4 z bardziej tradycyjnym grillem. Jak prezentuje się na komputerowych renderach?

BMW wielki grill

BMW czemu?!

Obecny język projektowania BMW jest bardzo kontrowersyjny. Nawet najwięksi miłośnicy bawarskiej marki odwracają się od niej. Mimo iż samochody wciąż wyglądają fantastycznie, cały efekt zdaje się psuć ogromny przedni grill. 

W informacji prasowej nadesłanej przez BMW, czytamy: 

„Oryginalna stylistyka karoserii, wyraźnie odróżniająca się od nowego BMW serii 3. Z klarownymi kształtami powierzchni, wyrazistymi proporcjami przodu typowymi dla coupé. Przyciągająca uwagę pionowa atrapa chłodnicy BMW utrzymana jest w tradycji legendarnych coupé tej marki. Wskazuje na duże zapotrzebowanie napędu na powietrze chłodzące. Wydłużony kształt bocznych szyb, potężnie rzeźbione barki i opływowa linia dachu sygnalizujące atletyczny charakter i sportową elegancję.”

[cenzura] BMW Serii 4 grill

Tradycyjny grill <3

Na poniższych renderach, które przygotował jeden z użytkowników portalu DriveTribe, możemy zobaczyć, jak wyglądałoby nowe BMW Serii 4 z bardziej tradycyjnym przednim grillem. 

Projekt wykonany w Photoshopie nie wygląda wcale źle, a samochód z mniejszymi nerkami wygląda dużo, dużo lepiej. Co prawda BMW próbuje za pośrednictwem pionowego grilla nadać Serii 4 własną tożsamość, odróżniając je od Serii 3 i Serii 5. Wszystko to ma sens, ale czy aby na pewno jest potrzebne? Oceńcie sami.

[cenzura] BMW Serii 4 grill

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News