Używany benzyniak lub Diesel. Najlepsze propozycje za mniej niż 5000 zł [LISTA]

Używany benzyniak lub Diesel. Najlepsze propozycje za mniej niż 5000 zł [LISTA]

Podaj dalej

Za cenę kilku miesięcznych rat leasingu nowego samochodu możesz kupić naprawdę fajnego benzyniaka lub Diesel. Nie każdego z nas stać na ceny związane z nowymi samochodami na rynku, więc warto zerknąć na najlepsze tanie propozycje. 

Poradnik dla nowych użytkowników Apple – jak połączyć telefon z TV?

Używana benzyna lub Diesel do 5000 zł?

Nowa benzyna lub Diesel kosztują mnóstwo pieniędzy, niezależnie od tego, czy mówimy o cenie katalogowej, leasingu, czy wynajmie długoterminowym. Jeśli więc szukacie taniego samochodu na dojazdy do pracy, albo potrzebujecie drugiego auta w rodzinie, koniecznie zerknijcie na poniższą listę. 

Zebraliśmy niektóre z najlepszych okazji na używane samochody i prezentujemy listę najlepszych samochodów za mniej niż 5000 zł. Na liście znajdziecie zarówno malutkie miejskie samochody, jak i duże praktyczne minivany. Oczywiście, w tym przedziale cenowym nie możemy spodziewać się cudów, a każdy ze znalezionych samochodów będzie miał jakieś mankamenty. 

Przy dokładnej inspekcji i odrobinie cierpliwości powinno udać się wam znaleźć egzemplarze, które nie zawiodą was podczas żadnej podróży. 

MINI Cooper 3dr (2003)

mini-cooper-hatchback-3-drzwiowy-513-7265_v2

MINI to mały samochód klasy premium, który potrafi sprawić naprawdę dużo frajdy. Jest stylowy, świetnie się prowadzi i usatysfakcjonuje każdego, kto szuka samochodu za niewielkie pieniądze. 

Alfa Romeo 147 (2005)

romeo-147-2-614cdc350b17adc096d3,750,470,0,0

Stylowa i całkiem szybka Alfa Romeo 147 w tych pieniądzach dostępna będzie po liftingu i z silnikiem 2.0 Lusso. 150 KM powinno dać frajdę każdemu, jednak przy tym silniku musicie liczyć się z dość dużym spalaniem. 

Ford Ka (2007)

ford-ka

To jak do tej pory najnowszy z samochodów na tej liście, jest również najmniejszy. W granicy 5000 zł powinno udać się wam znaleźć nawet egzemplarz SportKa, który z silnikiem o mocy 95 KM i pojemności 1,6 litra (prosto z Pumy) wyzwoli to co najlepsze w tym maluchu. 

Volkswagen Touran (2004) 

volkswagen-touran-van-1208-4013_v1

Pierwszy Diesel na liście, więc oczywiście Volskwagen i TDI. Te samochody z pewnością będą miały duże przebiegi i nieco zmęczone wnętrza, ale jeśli szukacie niedrogiego samochodu oferującego dużo miejsca wewnątrz, to będzie wasz wybór numer 1. 

Subaru Forester (2003) 

2003-2005_Subaru_Forester_XS

Subaru to Subaru! To kombi z pewnością należy do grona ekscytujących, choć zdajemy sobie sprawę że znalezienie zadbanego egzemplarza w Polsce w tych pieniądzach może być dosyć trudne. Mimo to, próbujcie! 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News