Sprytny koleś próbował dźwignąć cały silnik na własnych barkach. To potknięcie będzie pamiętał do końca życia

Sprytny koleś próbował dźwignąć cały silnik na własnych barkach. To potknięcie będzie pamiętał do końca życia

Podaj dalej

Ten koleś może mówić o ogromnym szczęściu. Próbował o własnych siłach wyjąć silnik Toyoty, który upuścił na swoją nogę, ledwo omijając największą tętnicę. Przypominamy – jeśli już musisz usuwać, lub montujesz cały blok silnika, skorzystaj z pomocy wciągnika! 

Silnik wyciąga się nieco inaczej…

próbował wyciągnąć silnik

Choć silnik beżowej Toyoty wydaje się być niewielki, wcale nie musiał być lekki. Zrzucenie tylu kilogramów na dowolną część ciała, a zwłaszcza kończyny, może być bardzo niebezpieczne. Film, który został udostępniony na Tik Toku i na Twitterze pokazuje moment, kiedy wszystko zaczyna toczyć się w złym kierunku. 

Facet odchyla się, by oprzeć silnik o przedni zderzak, podczas gdy nagrywająca całe zdarzenie kobieta krzyczy: „Podnieś go za pomocą kolan!”

Bolesny upadek i jeszcze gorsze lądowanie

Zamiast tego koleś potyka się, upada do tyłu, a silnik spada prosto na jego kolano. AŁA! 

– Szczegóły są następujące. Ominąłem tętnicę o milimetry. Ledwo ominęło moją kość. Nie mogę wyprostować nogi bardziej, niż tak jak teraz – powiedział w swoim filmie na Tik Toku. – Doktor powiedział, że mam ku#$a szczęście, ale hej! Wyjąłem silnik, do cholery. Najgorszą rzeczą było to, że byłem cholernie trzeźwy!

Tik Tok usuwał wideo ze swojej strony, co przyczyniło się do jeszcze większej frustracji tego faceta. Na szczęście w internecie nic nie ginie, a filmik zaczyna okrążać cały świat. Jeśli będziecie wykonywać jakieś prace przy silniku, korzystajcie z profesjonalnych narzędzi. A dzisiejszemu bohaterowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News