Ten kierowca przypadkowo wysadził swój samochód. Wszystko przez odświeżacz do powietrza i głupotę

Ten kierowca przypadkowo wysadził swój samochód. Wszystko przez odświeżacz do powietrza i głupotę

Podaj dalej

Ten kierowca zupełnie przypadkiem wysadził swój samochód w powietrze. Wszystko przez… odświeżacz do powietrza, którym chciał umilić sobie czas spędzony za kierownicą. Zapomniał tylko o jednej ważnej rzeczy. 

wysadził samochód odświeżacz do powietrza

Papierosek to był zły pomysł

Nieznany z imienia i nazwiska kierowca w Anglii, w West Yorkshire, rozpylił „nadmierną” ilość aerozolu w swoim Seacie Leonie. Po tym, jak zakończył proces, postanowił odpalić papierosa. 

Świadkowie powiedzieli, że usłyszeli ogromny huk, zobaczyli jak szyby samochodu pękają, a budynki w pobliżu drżą. 

Mimo to, kierowca podobno wyszedł z samochodu z niewielkimi obrażeniami. Niemal od razu otrzymał pierwszą pomoc, a policja z West Yorkshire powiedziała w specjalnym oświadczeniu, że „mogło być gorzej”. 

– Właściciel samochodu zaparkowanego na tej ulicy korzystał z odświeżacza powietrza. Nie przewietrzył jednak samochodu przed zapaleniem papierosa. Opary wybuchły i rozbiły przednią szybę, a także niektóre okna w pobliskich lokalach. 

Policja ostrzega

Ulica została na krótko zamknięta, podczas gdy władze ostrzegają kierowców, by zachowali ostrożność i przestrzegali wytycznych podczas używania puszek z odświeżaczem powietrza. 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News