Tak będzie wyglądał pierwszy elektryk od Lamborghini. Fani marki nie będą zachwyceni

Pierwsze w historii elektryczne Lamborghini pokazało swoją twarz. Nadchodzący samochód wygląda jak crossover i oświetlenie przypominające styl Estoque. Lamborghini obiecuje elektryzującą przyszłość i przedstawia kolejny rzut oka na swój pierwszy pojazd elektryczny, przed jego debiutem 18 sierpnia.

Tak będzie wyglądał pierwszy elektryk od Lamborghini. Fani marki nie będą zachwyceni
Podaj dalej

Pierwsze elektryczne Lamborghini już jutro

Najnowszy zwiastun jest bardziej odkrywczy i sugeruje, że „prototypem” będzie crossover, taki jak Urus. To się dopiero okaże, ale nie byłoby to zaskakujące, ponieważ Urus wyprzedził Aventadoar i Huracana razem w zeszłym roku.

Oprócz sugestii, że model jest crossoverem, wideo pokazuje, że elektryk będzie miał podzielone jednostki oświetleniowe ze smukłymi reflektorami LED umieszczonymi na górze. Możemy również zobaczyć duże opony i coś, co wydaje się kanciastymi akcentami.

Fani marki nie będą zadowoleni

Podczas gdy liczba pytań pozostaje, producent samochodów częściowo ujawnił profil na początku tego tygodnia. Pokazywał styl podobny do Estoque z zawadiacką przednią szybą, która przechodzi w długi, spadzisty dach. Model ma również rozległą szklarnię, awanturniczą linię boczną i smukłe słupki A.

Lamborghini trzyma szczegóły w tajemnicy, ale możemy spodziewać się „czegoś nowego i naprawdę ekscytującego”. Firma potwierdziła również, że prototyp będzie zapowiedzią długo oczekiwanego czwartego modelu, który wejdzie do produkcji przed końcem dekady. Kiedy nadejdzie, będzie umieszczony „na szczycie swojego segmentu” i będzie miał „niezwykłe osiągi”.

Przeczytaj również