Kobieta pojechała na automatyczną myjnię. Gdy było już za późno, przypomniała sobie o uszkodzonej otwartej szybie

Kobieta pojechała na automatyczną myjnię. Gdy było już za późno, przypomniała sobie o uszkodzonej otwartej szybie

Podaj dalej

Przyjazd na automatyczną myjnię samochodową jest często najwygodniejszym i najszybszym sposobem na wyczyszczenie naszego pojazdu. Należy jednak pamiętać o tym, aby mieć zamknięte i sprawne wszystkie szyby, o czym zapomniała ta pani. 

Jednym z najbardziej elementarnych środków ostrożności, które każdy z nas podejmuje, przyjeżdżając na automatyczną myjnię, jest sprawdzenie wszystkich szyb. Ta kobieta z Anchorage na Alasce popełniła błąd i ustawiła swój samochód w kolejce, mimo iż okno kierowcy było w połowie otwarte. Co najgorsze, utknęło w tej pozycji i nie dało się go zamknąć. 

Kobieta nie zdawała sobie sprawy z tej drobnej usterki, dopóki nie było za późno i nadeszła jej kolej na mycie samochodu. Według opisu filmu, który trafił na ViralHog, okno samochodu już wcześniej niedomagało, jednak kierowca zupełnie o nich zapomniał. Wszystko miało miejsce 27 marca. 

– Przed myjnią mieliśmy pewne problemy z szybą samochodu, ale zupełnie o tym zapomnieliśmy. Moja mama była kierowcą, a mój brat cały czas jadł frytki. Efektem końcowym było przemoczone wnętrze samochodu i dobre, pełne śmiechu doświadczenie – skomentowało jedno z dzieci kobiety. 

Gdy kobieta zdała sobie sprawę z problemu, próbowała znaleźć sposób na zasłonięcie otwartego okna. Najlepszym rozwiązaniem, jakie mogła wymyślić, było użycie dwóch kurtek, aby zablokować dostęp wody do kabiny. 

Ropy na świecie jest już tak dużo, że trzeba ją magazynować na morzu. Ceny w 2021 pójdą do góry?

Jak możecie sobie wyobrazić, nie było to zbyt skuteczne rozwiązanie, a woda wciąż wlewała się do środka. Dzieciaki chyba nieźle się bawiły i podobał im się nieoczekiwany prysznic. Cóż, prawdopodobnie to jedyne słuszne rozwiązanie, kiedy już znajdziesz się w takich tarapatach. 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News