Szajbus w BMW całkowicie stracił kontrolę nad swoim gniewem! Takiej akcji jeszcze nie widziałeś

Szajbus w BMW całkowicie stracił kontrolę nad swoim gniewem! Takiej akcji jeszcze nie widziałeś

Podaj dalej

Jest pewne miejsce na mapie, o którym mówi się, że to właśnie tam „wynaleziono” agresję drogową – wściekłe zachowanie kierowców na drogach. To miejsce to Los Angeles i niestety, to zajście z udziałem kierowcy BMW tylko potwierdza tę tezę. 

Latem 1987 roku amerykańskie media uznały LA za wynalazcę wściekłych zachowań kierowców. Wszystko za sprawą serii morderstw i obrażeń związanych z ruchem ulicznym w południowej Kalifornii. To właśnie wtedy media po raz pierwszy użyły terminu „road rage”. 

szajbus-w-bmw

Akcja rodem z GTA

Opisywane zdarzenie miało miejsce w North Hollywood, na skrzyżowaniu Victory Blvd i Canyon Road. Świadkowie byli zszokowani, gdy zobaczyli najnowsze BMW Serii 7 wściekle ścigające i uderzające w starszego Forda F-150. Szaleniec w BMW taranował pick upa, rzekomo w odwecie za wcześniejsze zdarzenie i ucieczkę. 

Z komentarzy w mediach społecznościowych wynika, że pick up uderzył wcześniej w BMW. Facet nic sobie z tego nie zrobił i próbował uciec z miejsca zdarzenia. Kierowca Forda trafił jednak na niewłaściwą osobę do tego typu akcji. 

Szaleniec w BMW ruszył w pogoń za pick upem, uderzając go na samym środku skrzyżowania. Próbował obrócić go o 180 stopni. Piesi i inni kierowcy patrzyli z niedowierzaniem na spustoszenie, które sieje facet w BMW. 

Aresztowanie szajbusa

Filmy z incydentu zalały media społecznościowe, a reakcja policji miała miejsce 12 godzin po tym, gdy pierwsze nagranie trafiło na Instagrama. LAPD poinformowała o aresztowaniu za atak ze śmiercionośną bronią. 

Tweet policji nie wyjaśniał dokładnie, który z kierowców został aresztowany ale możemy założyć, że chodziło o kierowcę BMW. Policja nie poinformowała, czy osoby postronne doznały obrażeń podczas tego szaleńczego incydentu na drodze. Pozostaje tylko się cieszyć, gdyż te surrealistyczne sceny miały miejsce w pobliżu szkoły podstawowej. 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News