Sylvester Stallone sprzedaje swojego Cadillaca Escalade. Cena niezwykle luksusowego SUV-a zwala z nóg

Sylvester Stallone sprzedaje swojego Cadillaca Escalade. Cena niezwykle luksusowego SUV-a zwala z nóg

Podaj dalej

Sylvester Stallone zdecydował się wystawić na sprzedaż swojego wyjątkowo długiego i luksusowego SUV-a. Samochód został zmodyfikowany przez kalifornijską firmę Becker Automotive Design, a cena wywoławcza tego Cadillaca Escalade ESV to bagatela 350 000 dolarów (1,3 mln złotych). 

2019-cadillac-escalade-esv-formerly-owned-by-sylvester-stallone

Jeszcze więcej miejsca na luksus

Okazuje się, że dla osoby pokroju Sylvestra Stallone Escalede ESV poprzedniej generacji nie był wystarczająco duży. Rozstaw osi tego kolosa został rozciągnięty o kolejne 50 centymetrów, tworząc wewnątrz przepastną kabinę skąpaną w skórze. 

2019-cadillac-escalade-esv

Biorąc pod uwagę oszałamiającą cenę, całe luksusowe wyposażenie wnętrza nie powinno być zaskoczeniem. Mamy tu m. in. 43-calowy telewizor, służący również jako przegroda między przednimi siedzeniami a przestrzenią z tyłu. 

W środku znajdziemy także drewnianą okleinę, składane stoliki, elektryczne zasłony szyb, czy system dźwiękowy 7.1 i podwójne 12-calowe ekrany dla pasażerów z tyłu. Wydłużony Escalade ESV ma na liczniku zaledwie 1609 kilometrów, więc nic dziwnego, że jest w doskonałym stanie.

2019-cadillac-escalade-esv-ordered-by-sylvester-stallone

Stallone zaprojektował  

Co ciekawe, Becker Automotive Design twierdzi, że Stallone był bezpośrednio zaangażowany w proces projektowania wnętrza SUV-a. Na stronie z ogłoszeniem pojazdu znajduje się cytat odtwórcy roli Rambo: 

„Bardzo podobało mi się projektowanie luksusowego wnętrza z Howardem Beckerem. Elektronika pokładowa i radość z jazdy nie mają sobie równych. Mam nadzieję, że nowy właściciel będzie mógł korzystać z tego rewelacyjnie wyposażonego Cadillaca przez lata. Zamówiłem swojego do określonych celów, jednak ostatnio moje wymagania się zmieniły i nie potrzebuję już tego pięknego pojazdu.”

2019-cadillac-escalade-esv-built-for-sylvester-stallone

Choć samochód i jego wnętrze są imponujące, 1,3 mln złotych może być jednak trudne do przełknięcia. To dokładnie pięć razy więcej od podstawowego Escalade ESV, prosto z salonu. 

„Janusz, machaj!” Ten film z kuriozalnej sytuacji na przejeździe kolejowym podbija internet. O czym on myślał?!

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News