Rzecznik policji opublikował film z brutalnej interwencji zagranicznej policji. Internauci są oburzeni

Rzecznik policji opublikował film z brutalnej interwencji zagranicznej policji. Internauci są oburzeni

Podaj dalej

Rzecznik prasowy Komendanta Głównego Policji, inspektor Mariusz Ciarka prowadzi swój profil na Twitterze w dość… niecodzienny sposób. Ostatnio na przykład opublikował film z brutalnej interwencji hiszpańskiej policji. To spotkało się z wieloma negatywnymi komentarzami internautów.

Film pokazuje policjantów obezwładniających agresywnego mężczyznę. Internauci się oburzyli i nie pozostawili takiego działania bez komentarzy. 

Czy warto odmówić przyjęcia mandatu za mycie samochodu na myjni? To może być mało opłacalne

W opisie do filmu umieszczonego przez inspektora Mariusza Ciarkę mogliśmy przeczytać: 

– Ten mężczyzna w jednym z krajów nie stosował się do obowiązków kwarantanny i izolacji…Zostawiam tylko do obejrzenia…

Oczywiście film został już usunięty z Twittera rzecznika prasowego, jednak wciąż można obejrzeć go na innych kanałach. Między innymi publikujemy film poniżej.

Choć film nie jest najlepszej jakości, z informacji krążących w Internecie wynika, że mężczyzna jadący na motocyklu został zatrzymany przez hiszpański patrol policji. W trakcie rozmowy popchnął jednego z policjantów i to wtedy właśnie został powalony na ziemię. 

Wszystko wskazuje więc na to, że działania policjantów były w pełni uzasadnione i wcale nie miały nic wspólnego z nie stosowaniem się do obowiązków kwarantanny.

To tylko część komentarzy, jaka widniała pod postem inspektora Mariusza Ciarki:

Oryginalny to pomysł na komunikację. A może by tak wrzucić filmik z polskiego komisariatu, na którym człowiek jest rażony taserem? Można by dopisać pod spodem #zostanwdomu

Ale to zazdrość czy chęć skłonienia nas do odczuwania podziwu dla naszych dobrotliwych funkcjonariuszy?

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News