Rzadko spotykane BMW - w kombi z silnikiem V8 za cenę gołej Skody! Serwisowany w ASO, stan idealny [ZDJĘCIA]

Rzadko spotykane BMW - w kombi z silnikiem V8 za cenę gołej Skody! Serwisowany w ASO, stan idealny [ZDJĘCIA]

bmw-550-kombi-aso-uzywane

Podaj dalej

Za cenę gołej Skody można dziś kupić bardzo rzadkie BMW w kombi i z silnikiem V8. Ten samochód to prawdziwa okazja, choć na pierwszy rzut oka wydaje się być całkiem zwyczajną Serię 5. Ale pozory mylą. 

To BMW kusi

bmw-550-kombi-aso-uzywane

Dziś rynek samochodów używanych jest naprawdę zwariowany. Choć niektóre używane samochody potrafią kosztować więcej, niż ich nowe odpowiedniki, wciąż możemy znaleźć prawdziwe perełki. To BMW z pewnością jest godne uwagi. 

Jeśli potrzebujesz kupić samochód w nadwoziu kombi, a chcesz żeby auto było ciekawe, to to jest samochód dla ciebie. Możesz rzecz jasna sięgnąć po Skodę Octavię, czy inne nowe auta z tej kategorii, ale czemu nie wybrać czegoś z duszą? 

bmw-550-kombi-aso-uzywane

W tych samych pieniądzach można kupić dziś bardzo rzadkie BMW 550i Touring E61 z manualną skrzynią biegów i pakietem M. Pod maską pracuje osiem cylindrów, brak turbosprężarek i trzy pedały pod nogami. Czy można chcieć więcej? 

Ogromna benzyna i niski przebieg

To naprawdę niespotykane połączenie, gdy wszystko to można było mieć w BMW razem. Tym bardziej, że mówimy o samochodzie w nadwoziu kombi. Co więcej, ten egzemplarz wydaje się być zachowany w wyjątkowo dobrym stanie. Ma perfekcyjną historię serwisowania i zaledwie 87 306 km przebiegu. 

bmw-550-kombi-aso-uzywane

BMW jest dostępne w niemieckim Erlangen, a jedynym kłopotem może być to, że można kupić go tylko na firmę. Jeśli masz taką opcję, warto rozważyć zakup tak rzadkiego samochodu, który przez całe swoje życie był serwisowany w ASO. Z opisu wynika, że silnik jest w świetnym stanie i nie ma żadnych problemów technicznych. Mimo, że auto ma już 16 lat. 

Wyposażenie jest bogate i właściwie nie znajdziemy niczego, czego by w nim brakowało. Jest nawet system pokładowy z funkcją TV, więc wiele osób będzie ci naprawdę zazdrościło tego samochodu. 

bmw-550-kombi-aso-uzywane

Samochód wystawiony jest za 22 900 euro, czyli około 100 tys. złotych. Z jednej strony nie jest to mała kwota, ale z drugiej… Za te pieniądze nie kupimy nawet gołej Skody Octavii. Oczywiście, obsługa i konserwacja takiego BMW będzie dużo bardziej wymagająca, ale może warto pójść za głosem serca?

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News