Promocji na paliwo ciąg dalszy. W łatwy sposób zatankujemy 30 gr/l taniej

Do 29 lutego 2024 r. na stacjach Shell jest kontynuowana promocja „7 dni korzyści dla Klubowiczów”. Za pomocą kilku kliknięć na smartfonie możemy zarejestrować się w programie lojalnościowym Shell ClubSmart i skorzystać ze zniżki 30 groszy** na litrze na paliwa Shell V-Power 95 oraz Shell V-Power Diesel. Co ważne, promocja obowiązuje przez 7 dni w tygodniu, a jedynymi warunkami jaki musimy spełnić jest zatankowanie pomiędzy 10 a 60 litrów paliwa dla samochodów o DMC do 3,5 tony. 

Shell V-Power Diesel dziś dużo taniej
Podaj dalej

Materiał powstał przy płatnej współpracy z firmą Shell

Tankujesz paliwo premium Shell V-Power z rabatem tyle razy, ile tylko chcesz 

Stacja Shell w Polsce
fot. Shell

promocja dla klubowiczów Shell ClubSmart obowiązuje przez 7 dni w tygodniu. Rabat w postaci 30 groszy na litrze otrzymają posiadacze karty Shell ClubSmart, którzy zatankują minimum 10 litrów i maksimum 60 litrów paliwa Shell V-Power 95 lub Shell V-Power Diesel. 

Promocja skierowana jest dla obecnych i nowych uczestników programu lojalnościowego Shell ClubSmart. Aby móc zatankować paliwo z rabatem, należy posiadać spersonalizowaną kartę plastikową lub kartę wirtualną. Możemy zdobyć ją za pomocą kilku kliknięć na naszym smartfonie, pobierając aplikację Shell ClubSmart i rejestrując swoje konto. Jeśli wolicie możecie również zarejestrować swoje konto przez stronę internetową.

Członkowie programu lojalnościowego Shell ClubSmart mogą liczyć także na szereg innych atrakcyjnych udogodnień, więc tankując na stacjach Shell warto za każdym razem mieć ze sobą kartę potwierdzającą członkostwo. Klubowicze mogą liczyć na atrakcyjne rabaty m. in. na kawę, artykuły spożywczeczy środki czyszczące dla samochodu, które będą wyjątkowo przydatne w okresie jesienno-zimowym. 

Rabat na diesel i benzynę od Shell
fot. Shell

Paliwa premium Shell V-Power zadbają o twój silnik 

Promocja „7 dni korzyści dla Klubowiczów” oznacza, że kierowcy w Polsce będą mogli wypróbować paliwa Shell V-Power w mocno obniżonej cenie (w promocji nie bierze udział Shell V-Power Racing). A warto to zrobić, ponieważ niosą one ze sobą szereg korzyści. 

Bez względu na to, czy tankujecie paliwo Shell V-Power 95 czy Shell V-Power Diesel, paliwa te czyszczą aż do 100% kluczowych części silnika po każdym tankowaniu***. Dzięki temu możemy liczyć na lepsze osiągi i bardziej stabilną pracę silnika. Co ważne, paliwa premium przeznaczone są i stworzone także dla „zwyczajnych samochodów”. 

** Oferta tylko dla Klubowiczów Shell ClubSmart. Obowiązuje od 01.11.2023 do 29.02.2024 na stacjach oznaczonych materiałami promocyjnymi. Żeby skorzystać z oferty i otrzymać zniżkę 30 gr / l na paliwa Shell V-Power 95 i Shell V-Power Diesel należy dokonać wyłącznie zakupu paliwa do baku pojazdu o maksymalnej masie 3,5 tony lub do atestowanego kanistra, zatankować min. 10 l wymienionego wyżej paliwa oraz zeskanować spersonalizowaną kartę Shell ClubSmart przed dokonaniem transakcji. Maksymalny jednorazowy zakup objęty zniżką – 60 l. Najniższa cena 1 l paliwa Shell V-Power 95 z ostatnich 30 dni przed obniżką wynosiła 5,89 zł, a 1 l paliwa Shell V-Power Diesel wynosiła 6,13 zł. Za paliwo zakupione ze zniżką nie można uzyskać punktów Shell ClubSmart. Oferta nie obowiązuje podczas transakcji z użyciem kart paliwowych oraz Karty Dużej Rodziny.
Promocja nie łączy się z innymi promocjami rabatowymi na paliwo, ze zniżkami obowiązującymi dla Karty Dużej Rodziny oraz przy użyciu karty paliwowej. W objęte promocją dni nie będą przyznawane punkty w programie Shell ClubSmart za zatankowane paliwo Shell V‑Power 95 oraz Shell V-Power Diesel. W akcji nie bierze udziału paliwo Shell V-Power Racing
*** Paliwa Shell V-Power pomagają chronić przed gromadzeniem się osadów pogarszających osiągi na kluczowych elementach układu paliwowego, takich jak zawory wlotowe i/lub wtryskiwacze paliwa oraz usuwać takie osady. Czystość i poprawa osiągów silnika wykazana przy użyciu standardowych testów branżowych oraz testów własnych firmy Shell. Przy ciągłym stosowaniu paliwa Shell V-Power od pierwszego całkowitego napełnienia baku. Uzyskane efekty mogą się różnić w zależności od rodzaju pojazdu, typu silnika, warunków atmosferycznych czy stylu jazdy.

Przeczytaj również