Popularny raper zatrzymany za jazdę BMW z prędkością 230 km/h. Nie uwierzysz, jak tłumaczył się policji

Popularny raper zatrzymany za jazdę BMW z prędkością 230 km/h. Nie uwierzysz, jak tłumaczył się policji

BMW-X3-M-Review2

Podaj dalej

Popularny raper za kierownicą swojego BMW został aresztowany za jazdę z prędkością niemal 230 km/h. Policja poinformowała, że na tym konkretnym odcinku autostrady obowiązywało ograniczenie prędkości do 130 km/h. 

230 km/h w BMW, ale „on może”

BMW-X3-M-Review2

Richard „Ricky” Lamar Hawk, bardziej znany jako Silento, został oskarżony o lekkomyślną jazdę, nadmierną prędkość, nieutrzymywanie pasa ruchu i niewłaściwe zatrzymanie się. Wszystko to za kierownicą białego BMW X3, podają lokalne serwisy informacyjne. Ale najlepsze było jego tłumaczenie…

Raport policyjny mówi o tym, że Silento został zatrzymany około 3:00 nad ranem. Wcześniej funkcjonariusz zauważył, jak białe BMW X3 w niebezpieczny sposób wymija wolniej jadące samochody. 

W raporcie napisano, że raper początkowo kłócił się z funkcjonariuszem o to, jak szybko jechał. Twierdził, że nie zrobił nic złego. Miał również powiedzieć policjantowi, że jechał z dużą prędkością, ponieważ zwykle śledzą go paparazzi i fani, gdy opuszcza swoje eventy. 

Komiczne tłumaczenie rapera

raper-silento-bmw

Raper stwierdził również, że może jechać z prędkością 230 km/h, ponieważ nie jest „zwykłym człowiekiem”. 

Nie jest jasne, czy raper miał adwokata, który wypowiadał się w jego imieniu, ale wszystko wskazuje na to, że nie. Co ciekawe, to nie pierwszy kontakt z policją rapera w ostatnim czasie. Miesiąc temu Silento trafił do aresztu za napad z bronią. Wszedł do domu i groził siekierą dwójce znajdujących się wewnątrz osób. 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News