Polacy masowo korzystają z tej promocji! Tankując to paliwo oszczędzisz nawet 35% na pełnym baku

Polacy masowo korzystają z tej promocji! Tankując to paliwo oszczędzisz nawet 35% na pełnym baku

paliwo-przyszlosci-rewolucja-na-stacjach

Podaj dalej

Paliwo na stacjach benzynowych jest wciąż koszmarnie drogie, ale na szczęście nie musimy za każdym razem płacić „standardowych” stawek. Ba! Tankując w konkretne dni, możemy oszczędzić więcej, niż mogłoby się wydawać. Wystarczy skorzystać z TEJ PROMOCJI. 

Nikt z nas nie lubi tankować, a już tym bardziej płacić tak horrendalnych stawek za paliwo. Na szczęście istnieją sposoby, aby zatankować nasze samochody z silnikami benzynowymi czy typu Diesel dużo taniej. 

Tańsze paliwo – SPRAWDŹ PROMOCJĘ 

diesel benzyna paliwo

Jeśli zdecydujesz się skorzystać z tej promocji, wygrasz „podwójnie”. Nie dość, że paliwo będzie tańsze, to jeszcze twój samochód spali go mniej. Jak to możliwe?

Paliwa premium są czystsze i mają więcej energii, dzięki czemu nasz silnik wykorzystuje jej mniej. To z kolei przekłada się na mniejsze spalanie. Wykorzystana technologia pozwoli też na utrzymanie silnika w lepszej kondycji, dzięki czemu zachowa swoją moc na dłużej. 

Promocja dostępna jest jednak tylko w wybrane dni – wtorki i czwartki – więc ważne jest odpowiednie planowanie tankowania. Jeśli skończy się wam paliwo w poniedziałek lub środę, postarajcie się zostawić samochód na parkingu, albo ograniczyć jazdę. 

Przy obecnych cenach na stacjach benzynowych i kilometrach, które codziennie pokonujemy, takie planowanie może znacząco obniżyć koszty użytkowania samochodu. 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News