Piękna Rumunka miała tylko jedno zadanie: zatankować Opelka. Odstawiła taki taniec, że szczęka opada

Piękna Rumunka miała tylko jedno zadanie: zatankować Opelka. Odstawiła taki taniec, że szczęka opada

Podaj dalej

Tankowanie to jedna z najbardziej znienawidzonych przez kierowców czynności. Nie tylko zabiera cenny czas, ale zawsze wiąże się także ze sporym wydatkiem. Gdyby tylko się dało, dosłownie każdy kierowca zrezygnowałby z wizyt na stacjach benzynowych. W mediach społecznościowych pojawił się film, na którym piękna Rumunka zamiast tankować swojego Opelka, zaczyna tańczyć. Kierowcy podczas tego tankowania byli zachwyceni.

Nie tylko piękna!

piekna-rumunka-taniec-na-stacji-benzynowej

Nikt z nas nie lubi wizyt na stacji benzynowej. Oprócz czasu i pieniędzy, musimy jeszcze denerwować się innymi kierowcami, którzy akurat teraz postanowili zrobić wewnątrz zakupy, zjeść hot doga i skorzystać z toalety. A przecież nam się spieszy do pracy!!!

Zazwyczaj, gdy w Internecie pojawiają się nagrania z udziałem kobiet na stacjach benzynowych, mamy do czynienia z wysysaniem złego paliwa z baku odkurzaczem, albo tankowaniem Diesla do Tesli. Na szczęście nie zawsze tak jest.

Ta piękna Rumunka postanowiła jednak umilić czas zdenerwowanym kierowcom, którzy dokonywali swojej rutyny na stacji benzynowej. 

Tankowanie od razu stało się przyjemniejsze

Gdy tylko wsadziła pistolet z dystrybutora do swojego Opla Astry, z głośników zaczyna lecieć muzyka. Piękna kobieta zapomina o rezerwie w swoim samochodzie i zaczyna tańczyć. 

Musicie przyznać, że taki widok na stacji benzynowej poprawiłby humor każdemu kierowcy. Może to dobry pomysł dla wielkich koncernów paliwowych? Domyślamy się jednak, że w czasach poprawności politycznej nic by z tego nie wyszło. 

Na całe szczęście ta kobieta zrobiła to dobrowolnie i jak widzimy na poniższym filmie, świetnie się przy tym bawiła. Tak trzymać! 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News