Paliwo wciąż jest za drogie! Polacy mają jednak na to sposób - w te dni tankują dużo taniej

Paliwo wciąż jest za drogie! Polacy mają jednak na to sposób - w te dni tankują dużo taniej

Podaj dalej

Paliwo na polskich stacjach benzynowych wciąż jest bardzo drogie – dotyczy to zarówno Pb95 i jak i Diesla. Na szczęście nie jesteśmy skazani na tankowanie drogiego paliwa, a polscy kierowcy w te konkretne dni tankują dużo taniej. Jak to możliwe? SPRAWDŹ TUTAJ. 

Paliwo dużo taniej w te dni

Wizyty na stacjach benzynowych w tym roku nie należą do najprzyjemniejszych. Paliwo kosztuje już grubo powyżej 5 zł/litr. To z kolei popchnęło kierowców w Polsce do poszukiwania tańszych alternatyw. 

shell v-power premium

Jedną z nich jest korzystanie z TEJ PROMOCJI. Obowiązuje ona we wtorki i czwartki i oferuje coś więcej, niż tylko zniżkę na paliwo. 

Tankowanie paliwa premium w wymienione wyżej dni ma dużo dalej idące pozytywne skutki. Najważniejszym z nich jest fakt, że pozwalają one zmniejszyć zużycie paliwa naszego samochodu. Co za tym idzie – możemy jeździć jeszcze taniej. 

Same plusy

Paliwo V-Power jest także bardzo dobre dla naszych silników. Jest czystsze i pozwala uwolnić więcej mocy, dzięki czemu silnik nie musi tak wysilać się podczas naszych codziennych podróży. Dodatkowo redukuje zagrożenia związane z tworzeniem się różnego rodzaju osadów i nagaru. 

shell-paliwo-v-power-pistolet

Utrata mocy? To zjawisko znane wszystkim kierowcom, którzy mają samochód nieco starszy. Regularne tankowanie paliwa premium pozwala zwolnić, o ile nie nawet zatrzymać ten przykry proces. 

Jeśli paliwo jest dla ciebie za drogie, a dużo podróżujesz samochodem, koniecznie sprawdź szczegóły TEJ PROMOCJI! 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News